מזונות ותיק פש"ר בהליך - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
  • מירושקה

נשלח ע"ימירושקה 12:20, 30 בדצמבר 2013

גרושי חייב בתיק הוצל"פ 18.000 ש"ח. אמש נודע לי שהוא החל בתהליך לקבלת פשיטת רגל ושמי נמצא בין הנושים. הדיון וההחלטה בעניינו הוא ב 2015. שאלתי : האם כספי המונות שהוא חייב אבודים וגם צו המאסר ? האם 3 ילדים יישארו עכשיו רעבים כי אשאר להחלטת השופט בכמה הוא צריך לשלם (שבעצם החליט לא לעבוד בגיל 40 ). ולמי מגישים את בקשת הקצבת המזונות ? תודה רבה :-(

השב
  • 05:26, 6 בינואר 2014

מירושקה שלום , אני בדיוק במצב שלך בעיצומו של פשיטת רגל, אני מתכננת להקים קבוצה ולהגיע לכנסת במטרה להעלות למודעות את נושא אי תשלום מזונות ובפרט כשיש פשיטת רגל אנו קורבנות שלא נספרים , צרי איתי בבקשה קשר אני 21 שנה בתוך המדמנה הזו והוא לא מרפה מאיתנו . הנה המייל שלי bafi1951@gmail.com

תגובה
  • 20:24, 19 בינואר 2014

מירושקה שלום

ראשית עליך לפנות מיידית לבית משפט ולבקש "קציבת מזונות".

ככל שאלו לא ישולמו באופן שוטף, תוכלי להגיש מיידית לביטול הליך שיטת הרגל, עוד לפני 2015.

כמו כן את חייבת להגיש תביעת חוב ביחס לחובות העבר

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.