שלום לעורך הדין הנכבד - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • דניאל

  נשלח ע"ידניאל 12:18, 29 באפריל 2014

  אני חושבתאמת לא חושב רוצה ללכת להליך של פשיטת רגל כי אין לי ברירה רק זה יוציא אותי לדרך חדשה חובות בערך 250 אלף אני בן 30 גר אצל ההורים שלי כי אין לי ברירה אני כרגע במכתבי אזהרות ומה לא אני מחפש עבודה בקצב רצחני לא שזה יעזור לי ה5000 שקל שאני ירוויח אבל צריך לעבוד השאלה אני יכול להתחיל תהליך כבר ואז להמשיך לחפש עבודה 6 נושים עלי עולמי חרב עליי חשבתי להתאבד אין לי כלום מה להציע להם -והאם יש עורך דין שמתחמה בפשיטת רגל או שאתם עונים רק בפורמים שזה עבודת קודש לדעתי

  השב
 • 13:06, 29 באפריל 2014

  דניאל שלום רב,
  עפ"י העובדות שפירטת בשאלתך, ההליך המתאים ביותר עבורך הוא פשיטת רגל.
  משרדי מטפל בפשיטות רגל והגנה על חייבים, אשמח לשוחח עימך בפגישה פרונטאלית.
  המשך יום טוב ותתעודד..... החיים יפים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.