• בנצי

  נשלח ע"יבנצי 19:04, 19 במאי 2014

  מה האפשרויות אם אני הולך לפשיטת רגל ואני לא משכיר דירה גר אצל ההורים שלי אבל הם זורקים אותי ימחשמם לרחוב יום חמישי בגלל חובות שלי אניבן 29 אני מרוויח 4500 שקל מה אני יכול לעשות אחרי שאני לוקח עורך דין לפשיטת רגל מה האפשרויות שלי מבחינת תשלום חודשי

  השב
 • 09:58, 20 במאי 2014

  בנצי שלומות, במקרה שלך, הייתי פונה אל לשכת הסיוע המשפטי על מנת שימנו עו"ד לייצוג עבורך... מאחר ואינני יודע כמה חובות יש לך ונסיבותן.. ישנן אפשרויות רבות להגנה על חייבים.
  פנה לאיש מקצוע, עו"ד בקיא בתחום ההוצל"פ על מנת שיסייע בידך.
  אתה מוזמן לקבל ייעוץ ראשוני במשרדי, חינם אין כסף.
  בברכה,
  טל גוטרמן, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.