חוב למעמ - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • אייל

  נשלח ע"יאייל 22:15, 4 ביוני 2014

  שלום רב ,אני בהליך פשיטת רגל יותר מ5 שנים לאחר שאבא שלי סיבך אותי כלכלית במעמ בשנת 1998 , עכב כך הם דורשים ממני 1000000 ש״ח אין לי נכסים או כל רכוש אני נשוי פעם שניה בשנות ה40 לחיי אני עובד עצות ולא יודע מה לעשות אשמח לעזרה

  השב
 • 08:36, 5 ביוני 2014

  אייל שלומות, האם מצבת החובות שלך כוללת רק את החוב למעמ, והאם תביעת החוב של מעמ הוגשה כנגדך כחוב בדין קדימה, או כתביעת חוב בדין רגיל?
  לאחר שאקבל תשובות לשאלות הנ"ל יהא לי קל יותר לענות לך תשובה עניינית.
  בברכה, טל גוטרמן, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.