בוקררר טוב - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • ארז

  נשלח ע"יארז 12:04, 13 ביוני 2014

  שלום אני רוצה להתחיל הליך של פש''ר ורציתי לדעת כמה יעלה לי עורך דין, וכמובן, האם עורך הדין מקבל את הכסף בתחילת ההליך או בסופו? בנוסף רציתי לדעת האם יש קשר בין סכום החובות לסכום שעלי לשלם לעורך הדין?

  השב
 • 12:28, 13 ביוני 2014

  ארז בוקר טוב, שכר טרחת עוה"ד נקבע בהתאם למורכבות התיק, נסיבות ההסתבכות הכלכלית, ומצבת החובות. ישנם אלמנטים נוספים אותם יש לשקול עת מעריכים את שכר טרחת עוה"ד. וראה איזה פלא, ישנם עורכי דין אשר אינם יודעים לכמת את כמות העבודה הדרושה על מנת שהליך הפשר יהיה מנוהל כראוי ובכך גורמים לנזקים עצומים ללקוח, שלדאבוני מגיעים אלי לתיקונים....
  על מנת שההליך אותו תתחיל לא ינחל כישלון דואב ועצוב, עשה לעצמך טובה גדולה ואל תתפתה להצעות עורכי דין אשר אינם בקיאים בתחום הפשר.
  אופן תשלום שכר הטרחה הוא אידבידואלי כלפי כל חייב.
  לעולם אל תקנה בזול מה שיעלה לך יקר מאוד לאחר מכן.
  ישנם לצערי עורכי דין שלוקחים לידיהם תיקי פשר ובעת שהם מגלים כי כמות העבודה אינה תואמת את שכר הטרחה אשר הוערך על ידם בתחילה, מתחילים לזלזל בעבודה ובכך גורמים לנזקים אדירים שלעיתים אף בלתי הפיכים... ראה הוזהרת !
  בהצלחה לך בבחירת עורך הדין שילווה אותך עד להפטר המיוחל.
  טל גוטרמן, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.