הי יש לך משרד בתל אביב? - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • איציק

  נשלח ע"יאיציק 17:03, 14 ביוני 2014

  מעונין להתחיל הליך פשטר אבל מעונין עורך דין מהמרכז לא חיפה

  השב
 • 17:41, 14 ביוני 2014

  לח"מ קיימים 2 משרדים. האחד בחיפה והשני בת"א, כאמור בכותרת. מען המשרד בת"א הנו לינקולן 20, בית רובינשטיין, קומה 6, תל אביב. ניתן לקבוע פגישה באמצעות הטלפון הרשום לעיל החל מיום ראשון.

  תגובה
 • 23:00, 14 ביוני 2014

  אם אני אילך לפשיטת רגל איתך אני לא יהיה צריך להגיע לחיפה בכלל ?כי אני במצב קשה ואין לי כסף לנסיעות מיותרות רק להליך ואז אני אמצא עבודה

  תגובה
 • 09:41, 15 ביוני 2014

  אתה יכול להיפגש איתי בת"א ללא כל בעיה....

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.