פש"ר דוחות חודשיים בהסכם ממון - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • אלון

  נשלח ע"יאלון 11:27, 27 בספטמבר 2012

  שלום, אני נשוי בשנית, ויש בינינו הסכם ממון טרם נישואינו. כשנה לאחר נישואינו הוכרזתי פושט רגל ומאז אני מדווח לכנ"ר הוצאות והכנסות של שנינו יחד ולחוד תוך כדי חלוקה מה שלי ומה שלה. שאלתי-האם אני יכול להוציא אותה מהדיווח ,שכן היא לא צד בכלל בעניין הפש"ר, כדי שתוכל לעשות עם משכורתה מבלי לחשוש כל הזמן על השלכות עלי? היא מפחדת למשל לצאת לחופשה על אף שזכותה לעשות כן,כדי שלא ייטען שעליה לתמוך בי. האם אני יכול לדווח רק עבור עצמי (הוצאות שהן רק שלי כגון: רפואיות,והוצאות משותפות כגון מחצית משכר דירה וכו'? תודה

  השב
 • 09:32, 2 באוקטובר 2012

  אלון שלום
  אינך יכול להוציאה מהידווח שלך, הואיל ואתם מקיימים משפק בית משותף, שזהו המבחן ךלשאלת בחינת הכנסותיך והוצאותיך.
  איני יודע מהי מהות הסכם יחסי הממון אשר בינכם, אך לכך אין בהכרח השפעה על מהות הדיווח.
  באשר לשכרה, הרי שהיא אינה תחת הליך והיא יכולה לעשות בשכרה כרצונה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.