פסיקת הוצאות בהליכי הוצל"פ - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • יובל

  נשלח ע"ייובל 12:35, 14 ביולי 2014

  אני הזוכה בתיק הוצל"פ, החייבים לא שילמו את מלא הסכומים שנפסקו בפסקי הדין, ולכן נאלצתי לפתוח תיק הוצל"פ. אחרי הליכים ארוכים בהוצל"פ (בקשות זוכה ותגובות וכו') נתן הרשם החלטה למנות רואה חשבון וקבע שהחייבים ישלמו את הוצאות חוות דעת המומחה . המומחה קבע בחוות דעתו שאני צודק ושהחייבים צריכים לשלם כמה עשרות אלפי שקלים נוספים, במצורף לחוות דעת המומחה שהגשתי ביקשתי שהרשם יפסוק גם הוצאות (כמתחייב מחוק הוצאה לפועל) הרשם התעלם בהחלטה מבקשתי לענין ההוצאות וקבע שהחייבים ישלמו רק את הסכום שבחוות דעתו של המומחה. האם אני יכול לערער על החלטת הרשם ומה הסיכויים שבית המשפט ישנה החלטה של רשם בענין הוצאות (שבמקרה הנוכחי מנוגדת לחוק)

  השב
 • 14:42, 20 ביולי 2014

  יובל שלום, ניתן לערער על החלטת הרשם.
  בברכה, טל גוטרמן, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.