העתק בקשה לעיכוב הליכים - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • יעקב

  נשלח ע"ייעקב 15:43, 17 באוגוסט 2014

  שלום לאחר הגשת בקשה לפשיטת רגל ,נוהגים להגיש בקשה לעיכוב הליכים של החייב , אני מבקש לדעת .במקרה ולחייב יש איחוד תיקים בהוצל"פ האם לשלוח את העתק הבקשה לעיכוב הליכים לכל הנושים של החייב או שיש להסתפק בהגשת העתק הבקשה לעיכוב הליכים לתיק האיחוד ? בתודה : יעקב

  השב
 • 16:17, 17 באוגוסט 2014

  את הבקשה לעיכוב ההליכים יש להגיש בכל תיק ובכל לשכה של ההוצל"פ. אין צורך להגישה בתיק האיחוד כיוון שהיא איננה מגיעה לידיעת הזוכים בתיקים המאוחדים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.