• גיא

  נשלח ע"יגיא 00:51, 8 בספטמבר 2014

  רציתי לדעת אם יש עדיין חקירות או שכבר אין את זה הבנתי שפעם היה ביטלו את זה הכוונה לא מזמנים תחייב לחקירה הנאמן או מי שזה לא יהיה

  השב
 • 08:29, 8 בספטמבר 2014

  גיא בוקר טוב, החקירות נמשכות.... לאור הרפורמה בהליך, על בעל התפקיד, המנהל המיוחד/הנאמן בתיק הפש"ר חלה חובת חקירה ובדיקה במשך ההליך ועליו להגיש דוחות בדיקה בזמנים אשר קצובים על ידי בית המשפט המחוזי הדן בתיק הפש"ר.
  זאת ועוד, על בעל התפקיד אף לדווח לבית המשפט בדבר תוכנית פירעון חובות במידה והוא מוצא לנכון שהיא אפשרית...
  בברכה, טל גוטרמן, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.