מכללה שפשטה את הרגל ופדתה שיקים - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • ברק

  נשלח ע"יברק 11:22, 6 באוקטובר 2014

  אשתי למדה בעבר במכללה שפשטה את הרגל. היא נתנה שיקים מראש לכל השנה ולמרות שלמדה שם רק חודשים ספורים טרום פשיטת הרגל המכללה לא החזירה את השיקים ואף פדתה אותם חודש בחדשו בהמשך השנה גם כשכבר לא הייתה פעילה עוד. הבעיה היא ששורת ה"לפקודת" נשארה פתחה בשיק ולא הייתה ממוענת בשיק למכללה או למישהו. האם ש מה לעשות עם זה?

  השב
 • 14:13, 12 באוקטובר 2014

  אנא הפנה שאלתך לפורום הוצאה לפועל.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.