ערב טוב - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • מושיקו

  נשלח ע"ימושיקו 01:15, 5 בינואר 2015

  אני בן 30 בלי שום נכס רכוש קופות חסכונות שורה תחתונה כלום חובות של 280 אלף שקל וכרגע מקבל הבטחת הכנסה ונמצא בקורס כזה כי אני עם עבר פלילי קשה לי למצוא עבודה רוב החובות בנקים סלולרי מקבל 1627 שקל ונעזר בכל מיני אנשים שיעזרו לי אני בקשר עם המשפחה אבל יחסים ארורים ואני מוגבל כרגע באמצעים מה לפי דעתך הפיתרון לקבלת הפטר ולפתוח דף חדש?

  השב
 • 05:54, 5 בינואר 2015

  לפי הנתונים שציינת הליך פש"ר יכול לסייע לך. פנה ללשכת הסיוע המשפטי כדי שימנו לך עו"ד על מנת שיסייע לך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.