• מני

  נשלח ע"ימני 12:06, 4 בנובמבר 2012

  תודה על תשובתך המהירה. פוטרתי ב-10/07/12 והגשתי בעצמי את התביעה נגד המעסיק לאחר הפגרה, 2/9/12 כי לא ידעתי שאני צריל אישור לכך מבית המשפט. הדיון קבוע ל-21/11/12, יש לי עו"ד בענין הפש"ר מהסיוע המשפטי. עלי לבקש ממנו לבקש את האישור? אני חושש שזה יעכב את הדיון. או שיש באפשרותי לדווח על תוצאות הדיון, במידה ואזכה בכסף, לכונס הנכסים? מני

  השב
 • 17:23, 13 בנובמבר 2012

  מני שלום.

  עליך לבקש אישור מבית משפט.

  לחלופין ובמידהועד מועד הדין לא תקבל את התשובה מבית משפט מחוז, תפנה לכונס הנכסים הרשמי, ותבקש את עמדתם.

  מומלץ כי בפתח הדיון בבית הדין לעבודה תודיע לבית משפט כי ניתן כנגדך צו כינוס וכי פנית לקבל אישור להמשיך בתביעה.

  תבקש כי בית הדין יקיים את הדיון, ועד למתן פסק דין תמציא את האישור.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.