צו כינוס ועיקול כספי קטין - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • אבי

  נשלח ע"יאבי 22:06, 6 באפריל 2015

  ערב טוב , לפני שבוע שילמתי אני ורעייתי את השוברים ופתחנו תיק במחוזי בחיפה . שאלה ראשונה : כמה זמן לערך עד שנקבל את צו הכינוס ? שאלה שנייה : קיים עיקול בחשבון על סך 12500 שקל . האם ברגע קבלת הצו כינוס הכסף יחזור להיות לשימוש או שהוא יופנה לקופת הכונס ? המדובר בכסף של קטין מהסכם פיצוי על רשלנות רפואית . הכסף היה בחשבון של האפוטרופוסים ועוקל . תודה וחג שמח .

  השב
 • 22:09, 6 באפריל 2015

  יש לציין כי הבקשות לכונס הוגשו לפני חודש וחצי ולא היה חוסר במסמכים כלשהם..תודה

  תגובה
 • 23:41, 6 באפריל 2015

  בימים הקרובים תתקבל החלטה מאת בית המשפט המחוזי בחיפה לפיו יתקבל צו הכינוס הכולל במסגרתו צו לעיכוב הליכים. לגבי הכספים המעוקלים, במידה והם שייכים לקטין, יש להגיש בקשה מתאימה על מנת שאלו ישוחררו.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.