ערב טוב ושבת שלום - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • שלומי

  נשלח ע"ישלומי 23:05, 16 ביולי 2015

  מה לוקחים לאחד שאין לו כלום וכמה זמן חקירה נמשכת מה הוא שואל המנהל מיוחד בן 32

  השב
 • 18:54, 21 ביולי 2015

  תפקיד המנהל המיוחד הוא לבדוק מהם נסיבות ההסתבכות הכלכלית שלך , האם היא נוצרה תוך תום לב מצידך ומהם החובות. מהם נכסיך מעבר לחובות, המוגדרים כנכסים, ולכנסם. בסופה של החקירה על המנהל המיוחד להגיש דוח בו הוא רושם את המלצתו בנוגע להכרזת החייב פושט רגל האם כן או לאו. כמו כן, הוא מכין עבור החייב תוכנית עליה הוא ממליץ בפני בית המשפט, כתוכנית פירעון חובות. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.