שלום י ש לי שאלה שקשורה לפשיטת רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • שלום לעורך הדין הנכבד

  נשלח ע"ישלום לעורך הדין הנכבד 13:45, 24 בפברואר 2016

  רציתי לדעת בבקשה הרי מנהל מיוחד צריך לקבל עדכונים על המצב שלי אבל הוא אמר לי חוץ מהגשת דוחות ותשלום חודשי השאר לא מעניין אותי אני מסביר לו אני בקשים למציאת עבודה לא יודע מה הסיבה ויש לי עבר פלילי בעייתי גניבות ממעביד ועוד אבל חוץ ממה שהוא אמר לי השאר לא מעניין אותו אז מה אפשר לעשות?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דוד הוד

  דוד הוד,מנהל הפורום

  19:43, 24 בפברואר 2016

  המנהל המיוחד פועל במסגרת החוק. תפעל גם אתה במסגרת החוק. לא מוצא עבודה? פנה ללשכת התעסוקה לא כדי לקבל אבטלה שלא מגיע לך אלא כדי להוכיח שאתה מחפש עבודה עם הוכחה. פנה בבקשה לבית המשפט בבקשה להפחתה עם כל הכנסות והוצאות התא המשפחתי בצירוף פנקס הלשכה ואישורי החתמות. ו

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.