• מייק

  נשלח ע"ימייק 02:08, 2 באפריל 2013

  שלום רציתי לדעת איך עורך דין איזה תנאי תשלום יש לעורכי דין אם אני רוצה להכריז על פשיטת רגל כי ברגע שאני מכריז על פשיטת רגל זה אומר שאני לא יכול להשתמש בכלום השאלה איך זה עובד עם שוברים איך אפשרלשלם לעורך דין שיהיה יותר קל גם ללקוח שמכריז על פשיטת רגל

  השב
 • 07:58, 28 באפריל 2013

  מייק שלום
  ישנם עורכי דין שנוהגים לדרוש את שכר טרחתם מראש, ישנם עורכי דין אשר מבקשים כי בן משפחה יתחייב, ויש מקרים בהם הם מתקשרים בהבכם והתשלום נעשה או בתשלום חודשי על בסיס מזומן (כנגד חשבונית כמובן) .

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.