איחור במסירת דירה - פורום תביעות ליקויי בנייה

שאלה חדשה
 • ביטון דוד

  נשלח ע"יביטון דוד 21:03, 8 באפריל 2014

  לכבוד עו"ד יואב סלמון ערב טוב לך רכשתי דירה בבניין משותף ב31/1/11 לפי חוק מכר ישן .וחתמתי על שכירות לפי 700 ש"ח לחדר ויש לי 5 חדרים נכון להיום לא קיבלתי את הדירה עברו שלושה חודשים של גרייס ועוד כשלושה וחצי חודשים נוספים. לאחר פנייתי לקבלן הוא שלח לי כתב ויתור על על כל תביעה מצידי ורק לאחר החתימה אני אמור לקבל 700 ש"ח לחדר שבאזור זה השכירות נעה סביב 1200 ש"ח לחדר מב עליי לעשות? אני מודה לך מאוד דודו ירושלים

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

  יואב סלומון,מנהל הפורום

  21:36, 8 באפריל 2014

  דוד, שלום רב,
  איני בטוח שהבנתי את השאלה. כשאתה אומר "חתמתי על שכירות לפי 700 ש"ח לחדר" אתה מתכוון לחוזה? על כל פנים, כדי לתת תשובה רצינית צריך לראות את החוזה ואת המסמך שהקבלן שלח לך. באופן כללי לא הייתי ממליץ לוותר על תביעות אחרות מלבד האיחור במסירה תמורת קבלת הפיצוי על האיחור.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויות המשפטיות ואפשרויות התביעה שיש לדיירים אל מול הקבלן בכל הקשור לליקויי בנייה הן בדירה והן ברכוש המשותף.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות, כגון: כיצד להתנהל אל מול הקבלן טרם הגשת תביעה? כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? מה השוני בין תביעת דייר עבור דירתו הפרטית לעומת תביעת נציגות הבית המשותף עבור הרכוש המשותף? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.