טיח נפל מהתקרה - פורום תביעות ליקויי בנייה

שאלה חדשה
 • ערן

  נשלח ע"יערן 14:40, 18 ביוני 2015

  שלום רב, נפלה לי מהתקרה בסלון חתיכת טיח באורך של כמטר ורוחב של חצי מטר. הזמנתי בדיקת בדק בית שאמרו לי על פי בדיקת נקישה שיש בעיה עם הטיח... מה שכבר ידוע כמובן, והוציאו דוח שמסכם את מה שנאמר לי. אני בשנת הבדק. הקבלן אינו מוכן לבדוק שום תקרה אחרת מהבית, ומוכן לעשות תקרת גבס בסלון על מנת לפתור את הבעיה. אני רוצה שמעבדה מוסמכת תבצע בדיקת שליפת טיח, כדי לדעת אם ישנה בעיה בשאר הבית, כי מין הסתם הטיח אמור להיעשות בצורה שווה בבית. שאלתי - האם ישנו תקן שאומר כמה דגימות טיח צריך לקחת מכל חדר. מה בדיוק קביל בבית המשפט אם אצטרך להגיע לשם.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

  יואב סלומון,מנהל הפורום

  14:55, 18 ביוני 2015

  ערן, שלום רב,
  אני מציע לך לפנות למומחה שיתעד את המצב ויבדוק את הטיח בכל הדירה. עליו לתת חוות דעת ביחס למצב הטיח ולתיקונים הנדרשים. הוא גם יקבע אם תקרת גבס היא פתרון. מומחה כזה אמור לדעת איך לדגום את הטיח לצורך הבדיקה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויות המשפטיות ואפשרויות התביעה שיש לדיירים אל מול הקבלן בכל הקשור לליקויי בנייה הן בדירה והן ברכוש המשותף.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות, כגון: כיצד להתנהל אל מול הקבלן טרם הגשת תביעה? כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? מה השוני בין תביעת דייר עבור דירתו הפרטית לעומת תביעת נציגות הבית המשותף עבור הרכוש המשותף? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.