ליקוי בחיפויים בחדרי אמבטיה - פורום תביעות ליקויי בנייה

שאלה חדשה
 • יניב

  נשלח ע"ייניב 12:26, 1 במרץ 2016

  שלום, נכנסתי לדירה חדשה מקבלן ולאחר מספר חודשים האריחים בחדרי האמבטה החלו לשנןת את צבעם. ספק האריחים לקח את האחריות על כך וביצע עבודת שיפוץ במסגרת החליף את האריחים. לאחר מספר חודשים הבעיה חזה על עצמה. אני מעוניין לתבוע כעת ולקבל פיצוי כספי. את מי עליי לתבוע - את הקבלן או את ספק האריחים תודה.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

  עו"ד יואב סלומון,מנהל הפורום

  08:04, 6 במרץ 2016

  יניב, שלום רב,
  השאלה את מי לתבוע תלויה בסיבה לשינוי צבע האריחים. יכול להיות שמדובר בפגם באריחים ואז הנתבע הנכון הוא ספק האריחים. יכול להיות שהבעיה אחרת (למשל חדירת חומרים מהתשתית שמתחת לאריחים) ואז אולי האחריות על הקבלן. הדרך הנכונה היא לקבל חוות דעת מומחה, שתכלול גם בדיקה של האריחים, ואחרי שתדע מה גרם לשינוי הגוון תדע גם את מי לתבוע. בכל מקרה, במשפט תצטרך להוכיח מה גרם לשינוי הגוון וזאת עושים במשפט באמצעות חוות דעת מומחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויות המשפטיות ואפשרויות התביעה שיש לדיירים אל מול הקבלן בכל הקשור לליקויי בנייה הן בדירה והן ברכוש המשותף.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות, כגון: כיצד להתנהל אל מול הקבלן טרם הגשת תביעה? כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? מה השוני בין תביעת דייר עבור דירתו הפרטית לעומת תביעת נציגות הבית המשותף עבור הרכוש המשותף? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.