אי התאמה לפרוספקט - פורום תביעות ליקויי בנייה

שאלה חדשה
 • אניה

  נשלח ע"יאניה 20:53, 28 בינואר 2013

  הי, לפני רכישת דירה עיינתי בפרוספקט של הקבלן ובו מצויינים מידות בדירה . הדירה שנרכשה הינה דירת גן ובה מחסן , ע"פ הפרוספקט גודל המחסן 160*160, נכון לימים אלו טרם מסירת הדירה לראשותי נמצא כי גודל המחסן 128*160 ומידות אלו מצויינות גם בשירטוט הדירה המצורף להסכם המכר. האם ניתן לתבוע פיצוי בגין הטעייה ? ( למרות שהפרוספקט מצויין - "התמונות להמחשה בלבד ,לחוזה המכר מצורף מפרט טכני והם בלבד מחייבים את החברה , התכנית אינה מהווה מצג או הצעה ולא תהיה חלק מתנאי ההתקשרות וההסכם בין הצדדים ")

  השב
 • 11:39, 29 בינואר 2013

  אני שלום,
  על פי המתואר במקרה זה נראה שסיכויי תביעתך הינם קלושים, אם בכלל וזאת לאור העובדה שבמפרט הנספח להסכם המכר מצוינות המידות המדויקות.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויות המשפטיות ואפשרויות התביעה שיש לדיירים אל מול הקבלן בכל הקשור לליקויי בנייה הן בדירה והן ברכוש המשותף.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות, כגון: כיצד להתנהל אל מול הקבלן טרם הגשת תביעה? כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? מה השוני בין תביעת דייר עבור דירתו הפרטית לעומת תביעת נציגות הבית המשותף עבור הרכוש המשותף? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.