נא עזרתכם - אני פשוט מיואשת - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
 • רנה

  נשלח ע"ירנה 21:48, 20 בנובמבר 2012

  היי, לפני שבועיים קיבלתי מכתב ממשרד עורכי דין שאני חייבת לשלם ארגת טלוויזיה. היום כבר קיבלתי איום על הוצאה לפועל. העניין הוא שאנחנו גרים בדירה שכורה. בעל הדירה עבר לגור ביחידת דיור בצפון והשאיר לנו את כל הרהיטים (זה היה התנאי של החוזה). בין החפצים יש גם טלוויזיה שאנחנו אף פעם לא רואים. בעל הדירה כלל גם אותה בחוזה והמשיך לשלם עליה את אגרת הטלוויזיה. אנחנו היינו שקטים כי הוא שילם כל הזמן. כשהתקשרתי למשרד עורכי דין להסביר להם את זה, זה פשוט לא עניין אותם. הם אמרו שזה לא משנה ואני צריכה לשלם את האגרה. אבל האגרה כבר שולמה!!! ועכשיו הם גם הוסיפו הוצאות עו"ד וכו'. אני לא מבינה מה הולך כאן, האם אני צריכה לשלם אגרה כפולה על הטלוויזיה? בבקשה, עזרו לי, אני מפחדת מההוצאה לפועל וממש לא יודעת מה עלי לעשות. בתודה רבה מראש, רנה.

  השב
 • 23:46, 20 בנובמבר 2012

  לא לשלם לעורך הדין דבר וחצי דבר. אין דבר כזה הוצאה לפועל ללא משפט. עורך הדין לא יכול לקחת לך אגורה ללא משפט. הוא לא יילך למשפט נגדך אף פעם, מכיון שאין לו שום קייס. השופט יגלגל אותו מכל המדרגות. ברגע שהטלויזיה שולמה ע"י בעל הבית, אז הכל מסודר. לטעמי את אפילו לא צריכה להסביר לעורך הדין דבר, שיישבור הוא את הראש בעצמו. הוא מנסה למעשה להפחיד אותך כדי לקחת ממך כסף ללא משפט, רק ע"י הפחדות. עורכי הדין הללו הם חבורת אפסים, המחפשים להתעלל באנשים בניגוד לחוק. אם בעל הבית משלם את הטלויזייה, אז תשמרי העתק של החשבון אצלך, וזהו.
  בקיצור אל תתרגשי ממנו. מדובר בבריון משפטי שמחפש לעשות כסף קל מעושק ולא ע"פ צדק. ושוב כל הנושא של הוצאה לפועל. הוא לא יכול ללכת להוצאה לפועל, ללא משפט. המקרה היחיד שניתן ללכת להוצאה לפועל ללא משפט, זה כאשר קיים צ'ק שחזר, ובעל הצק לא רוצה לשלם אותו. בכל שאר המקרים יש להגיע למשפט. אז לא לפחד. תירגעי. את בסדר גמור. ואל תתיחסי לבריון הזה. הוא נובח כמו כלב שוטה בלי שיניים.

  תגובה
 • 10:02, 21 בנובמבר 2012

  היי מבין עניין,
  קודם כל תודה רבה לך על המייל המרגיע.
  לצערי, על פי חוק גם רשות השידור יכולים להוציא לפועל ללא משפט :(, אני לא מבינה מה קורה במדינה הזאת...

  תגובה
 • 15:42, 27 בנובמבר 2012

  כל הכבוד על התגובה של העו"ד
  חיים כראל

  תגובה
 • 16:41, 27 בנובמבר 2012

  עם כל הכבוד הראוי המסר שלך לוקה ושגוי

  תגובה
 • 21:09, 23 בנובמבר 2012

  שלום לך.
  האם בחוזה השכירות בעל הדירה התחייב לשלם אגרת טלוויזיה?
  בנוסף אם הוא שילם, בקשי ממנו את האסמכתא לכך.
  כמה זמן אתם גרים שם? על כמה שנות חוב מדובר?
  בעיקרון אם הוא לא שילם, אז אתם חייבים בתשלום אגרה
  אגב אם קיבלת אזהרה מלשכת ההוצאה לפועל, זו תביעה ועלייך להייחס לכך ברצינות.

  תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור