התראה בטרם הגשה לביצוע תביעה ... - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
 • רפאל

  נשלח ע"ירפאל 23:02, 5 באוגוסט 2012

  שלום נילי. לפני כחודשיים הגיעה לדירתנו בכור בטענה שהוא נציג רשות השידור, אך כשהתבקש להציג תעודה רשמית-לא עושה זאת,לכן לא הרשתי לו להכנס.כעבור שבועיים קיבלתי דרישה לתשלום עבור 7 שנים בס"כ 3710 ש"ח. מיד שלחתי תשובה בדואר רשמי[לרשות השידור ול"הדס"-חברת עורכי דין] , שאין ברשותי מקלט טלווזיה, ולא היה ברשותי מקלט טלוויזיה בתקופה זו. כמו כן ציינתי שאשמח לקבל את הנציג של רשות השידור (או גוף מייצג) אצלי בדירה ללא תאום מראש, לצורך הבהרת העניין. היום קיבלנו "התראה בטרם הגשה לביצוע תביעה..." עם דרישה לתשלום בס"כ 4240 ש"ח, תוך 30 יום. מה עליי לעשות?

  השב
 • 18:03, 6 באוגוסט 2012

  ההצעה הכי נבונה היא לגשת לעו"ד לצורך הכנת כתב הגנה (התנגדות לביצוע תובענה בסכום קצוב) - המועד להגשת כתב הגנה זה, במידה וקיבלת את התיבעה ביום 05/08/12 הינו עד 25/09/12 (לאור פגרת בתי המשפט) וזכותך להגיש את כתב ההגנה בלשכת ההוצל"פ הקרובה למקום מגורייך!!!

  בעיקרון בהתאם לחוק עליך חלה חובה להודיע לרשות השידור שאין לך טלוויזה. יהיה עליך לנסות את מזלך ולטעון את כל טענותייך במסגרת אותו כתב הגנה כולל כל הפרטים שציינת בפני.
  בהצלחה

  תגובה
 • 22:47, 6 באוגוסט 2012

  >תודה!
  שאלה נוספת: האם אחזקת מחשיר אחר כלשהוא, כגון: מחשב, DVD, רדיאו ברכב (אגב - רכב ליסינג), מהווה בסיס לדרישת תשלום לרשות השידור?

  תגובה
 • 12:11, 7 באוגוסט 2012

  לשאלתך הנוספת - אין אגרה על מה שציינת

  תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור