נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני
27
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
דרך חברון 101 א' ירושלים
דרך חברון 101 א' ירושלים

עו"ד אמיר שושני הוא בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 1994. משרד עורכי הדין שושני אמיר עוסק במגוון תחומים בניהם נזיקין, דיני עבודה, משפט פלילי, נדל"ן ומקרקעין ועוד. בין לקוחות המשרד משרד הביטחון, האוצר והמשפטים, נתיבי ישראל - החברה הלאומית לתשתיות תחבורה בע"מ ורשות ניירות הערך.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד אמיר שושני עורכי הדין פועל משנת 1994, ומתמחה בליטיגציה, נזיקין, דיני עבודה, פירוקים, פשיטות רגל, משפט מנהלי, נדל"ן, מכרזים והפקעות. בין לקוחותינו הבולטים תמצא את מע"צ – החברה הלאומית לדרכים, משרדי הביטחון, האוצר והמשפטים, רשות ניירות ערך, חברות תשתית, משקיעי נדל"ן מחו"ל ועוד רבים וטובים.

מטרתנו המוצהרת היא לתת לך, הלקוח, שירות ברמה אחרת. כל עורכי הדין במשרד מאמינים שאתה, הלקוח, נמצא במרכז. מבחינתנו,  המשרד קיים אך ורק בכדי לייצג בצורה המקצועית ביותר את האינטרס האחד והיחיד - האינטרס שלך. עבורנו לקוח טוב הוא לקוח מרוצה.

בכדי לעמוד ביעד שהצבנו לפנינו, להפוך כל לקוח ללקוח מרוצה,  אנו מקפידים על יחס גבוה במיוחד של  עורכי דין ביחס לכמות התיקים. מספר התיקים המוקצה לעורך דין במשרד הוא כזה, שאיננו מחייב אותו לעבוד 12 שעות ביום על מנת להספיק ולטפל בכולם. כך ביכולתנו להבטיח לך כי גם כשחלק מעורכי הדין אינו נמצא, יוכלו שאר העובדים לטפל בעניינך ללא כל קושי. 

כחלק מתפיסת השירות שלנו, השקענו משאבים רבים בכדי להבטיח שאתר האינטרנט שלנו יספק לך באמת ובתמים שקיפות מלאה. באתר נעשה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר הקיימות בשוק בכדי לאפשר לך לקבל את כל המידע בו תחפוץ בכל עת שתרצה בצורה זמינה ופשוטה.

בחלקו המאובטח של האתר תוכל למצוא את המסמכים החדשים בתיק, את החשבונות שהוציא המשרד, ההוצאות, לוח הזמנים שנקבע ל ישיבות בית המשפט ועוד.

 

טלפון נוסף: 02-6722345

מדריכים משפטיים