נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד בן אור אמיתי

אמיתי בן אור, עו"ד
0
שנות נסיון
עברית
עברית
שיבת ציון 21, חיפה
שיבת ציון 21, חיפה

עו"ד בן אור אמיתי, בוגר הפקולטה למשפטים, ובעל תואר (L.L.B) מאונ' חיפה. בנוסף, התמחה במשרד עו"ד אפשטיין,חומסקי, אסנת ושות. כיום מנהל את משרד עו"ד אמיתי בן אור ושות. כמו כן, חבר בלשכת עורכי הדין בישראל. משרדו עוסק בתחומים כגון: חדלות פרעון, אזרחות פורטוגלית, ליטגציה משפטית, דיני עבודה ומכרזים.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

 משרדו של עו"ד בן אור אמיתי בעל ידע רב ואין ספור שנות ניסיון. לאורך השנים ייצג המשרד לקוחות רבים ומגוונים בסוגיות שונות בתחומי טיפולו. המשרד מחויב לתת מענה מלא לצרכיהם של כל לקוחותיו הכוללים חברות ואנשים פרטיים. כמו כן, מקפיד על מתן יחס אישי ומענה מידי ומהיר לסוגיות איתן לקוחותיו מתמודדים. התיק שלכם חשוב למשרד בדיוק כפי שהוא חשוב לכם ולכן צוות המשרד ייתן לכם מענה מלא ומקיף עד לסגירת התיק.

 

המשרד נותן מענה ללקוחותיו במספר תחומים לרבות:

 

בתחום חדלות הפרעון - נותן המשרד מענה ללקוחות חייבים, הנכנסים להליך פשיטת רגל או נמצאים בהליכים כנגד הוצאה לפועל. בנוסף, מעניק להם ליווי החל מההחלטה להכריז על פשיטת רגל, לאורך ניסוח הבקשה, ועד לקבלת ההפטר המיוחל.

 

בתחום האזרחות הפורטוגלית- מסייע המשרד לצאצאי יהודים יוצאי ספרד ופורטוגל בתהליך הוצאת אזרחות פורטוגלית. בעזרת שלוחת משרדים בפורטוגל המייצגים את הלקוחות מול הרשויות, מצליח המשרד לקצר ולהקל את התהליך הבירוקרטי עבור לקוחותיו. כמו כן מלווה אותם לכל אורך הדרך עד לקבלת הדרכון.

 

בתחום הליטיגציה המשפטית- מייצג המשפט לקוחות במגוון נושאים כגון: משפט אזרחי מסחרי, דיני עבודה, סכסוכים עסקיים, פשיטת רגל, עתירות מנהליות, קניין רוחני וסכסוך בעלי מניות. לאורך כל ההליך המשפטי עומדת לנגד המשרד טובת לקוחותיו, ולכן על מנת להקל עליהם, השאיפה היא תמיד לסיים את ההליך מחוץ לכותלי בית המשפט.

 

בתחום דיני העבודה-  מטפל המשרד במעסיקים, עובדים מהמגזר העסקי והפרטי ועובדי מדינות זרות. הוא מעניק להם טיפול מסור בתיקים במגוון נושאים לרבות: הסכמי עבודה, ליווי וייעוץ בשינויים ארגוניים, חו"ד בנוגע לסוגיות דיני עבודה ושכר, הלנת שכר, פיצויי פיטורין, אי תשלום שכר, שכר מינימום, אי תשלום שעות נוספות והפרת הסכמי סודיות.

 

בתחום דיני המכרזים- מספק המשרד ללקוחותיו ייצוג מלא מול ועדות מכרזים בסוגיות כגון: הגשת השגות על החלטות הועדה, על תוצאות הועדה ועל הניהול. כמו כן מסייע בעריכת מפרטי מכרזים, קביעת תנאי סף ופרמטרים של איכות.

 

מטרתו של המשרד לתת ללקוחותיו את הפתרון הטוב והמקצועי ביותר, לכן מקפיד להכיר את הלקוח וללמוד את התיק שלו על כל רבדיו. לאחר מכן, תוך התחשבות בצרכיו הייחודיים, מתאם ומתכנן עם הלקוח את אסטרטגיית ניהול התיק. כמו כן מקפיד על מתן שירות אישי וצמוד לכל לקח ולקוח.

 
 

ראיונות וידאו

עו"ד אמיתי בן אור - איך מוציאים דרכון פורטוגלי?

איך אפשר למחוק חובות מבלי להיות פושט רגל?