נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עבסי עבאס - משרד עורכי דין

0
שנות נסיון
עברית
עברית
ירכא
ירכא

עו''ד עבאס עבסי סיים את לימודיו באנגליה, בעל שנות ניסיון רבות והקים את משרדו. עיקר פועלו מתמקד בדין הפלילי, במשפט האזרחי וליטיגציה מקצועית בבתי המשפט. שם דגש על מתן יחס אישי, מקפיד על זמינות גבוהה ושירות מעמיק ויסודי בכל סוגיה משפטית שמגיעה למשרד.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד הבוטיק ממוקם בירכא, בעל מוניטין גבוה בכל הקשור לייצוג בתחום הפלילי ועוסק בפתרון תיקים מורכבים. עו''ד עבסי מבצע תכנון אסטרטגי מקיף בזכות כל החומרים הרלוונטיים לאירוע ומתנהל במיומנות מול הגורמים והגופים בהתאם לצורך. המשרד מציע לכם את מיטב השירותים במגוון התחומים, נלחם בשביל שתקבלו את הפיצויים ההולמים והראויים, על מנת שתחזרו למסלול חיים תקין.  

 

תחומי ההתמחות:

·         דיני נזיקין – פגיעה בגוף או ברכוש, פציעות ותאונות דרכים. רשלנות רפואית הכוללת, טיפול במקרים בהם נגרם נזק ללקוחות בגין הליך רפואי או ניתוח שבוצעו ועו''ד עבסי נאבק כדי שתקבלו את מלוא סכום הפיצויים לו אתם זכאיים.   

·         דיני מקרקעין – עו''ד עבסי מלווה את לקוחותיו שלב בדיקת ההיתכנות ולאורך כל עשיית העסקה המשמעותית בחייכם. מספק מענה באופן שסוגר את העסקה לטובתכם במגוון הסעיפים ומונע טעויות קריטיות. מטפל בניהול מו''מ, עסקאות מכר, רכישת דירה יד ראשונה מקבלן, רכישה ומכירה של דירה יד שנייה, פינוי שוכר, מגרשים, רישום ברשויות, מיסים ועוד.

·         הדין הפלילי – עבירות אלימות חמורות, צווארון לבן, שוחד, אונס ועבירות מין, זיוף מסמכים, מחיקת רישום פלילי, מעצר, שחרור בערבות, ייצוג חשודים, הכנה לחקירה וליווי צמוד לאורך כל ההליכים.

 

עו''ד עבאס עבסי יעמוד לרשותכם בכל שאלה, לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות, התקשרו למשרד עוד היום.