נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד אביטל קזלו

22
שנות נסיון
עברית
עברית
מצדה 7 בני ברק
מצדה 7 בני ברק

במשך שני עשורים עו"ד אביטל קזלו עוסקת בדיני משפחה ובגישור משפחתי ומתמחה בניהול הליכים סבוכים כפשוטים בתחום זה.. היא פועלת במרץ כל שניתן על מנת להוביל את הצדדים להסכמות הוגנות וראויות ולהימנע מהליכי בית משפט. במידת הצורך, היא מייצגת את לקוחותיה במקצועיות הן בבתי דין רבניים והן בבתי משפט לענייני משפחה.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

 עו"ד אביטל (טלי) קזלו חברה בלשכת עורכי הדין בישראל מאז 1999.

רקע אקדמי

 עו"ד קזלו אוחזת בתואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים שסיימה בהצטיינות מטעם אוניברסיטת בר אילן. כמו כן עברה הוסמכה כמגשרת מטעם מכון גומא, ועברה קורסים מקצעויים רבים, לרבות קורס מקיף לדיני מקרקעין, קורסים והשתלמויות על חידושים בתחום דיני משפחה וירושה ועוד.

 

ניסיון פרקטי

את התמחותה ביצעה במשרדו של פרופ' דב פרימר, ולאחר מכן בהמשך 16 שנים המשיכה את עבודה כשכירה במשרדו של עו"ד דני שרמן. 

 

תחומי התמחות

עו"ד קזלו עוסקת בכל עניין הנוגע לדיני משפחה, כולל: הסכמי גירושין, הסכמי ממון, ידועים בציבור, צוואות, ירושות, אפוטרופסות ושאר נושאים אשר בסמכותו של בית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני.

 

כמו כן עו"ד קזלו ייצגה לאורך השנים תושבי חוץ רבים בעניינים משפטיים הנוגעים להם בארץ ובחו"ל, לרבות בנושאי גירושין, אפוטרופסות, צוואות, ירושות ועוד. 

 

אג'נדה

עו"ד קזלו פועלת בהתאם לשני עקרונות: להגיע להסכם מכבד והוגן מחוץ לכתלי בית המשפט, כדי למנוע מכם תהליך מתיש, מייגע ועוגמת נפש; ובמקרים שבהם זה לא אפשרי – לייצג אתכם בכבוד ובמקצועיות בערכאות המשפטיות, תוך דגש על סבלנות, אמפטיה, הכלה, זמינות ויחס אישי וחם.