נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד אביב אליהו

0
שנות נסיון
עברית
עברית
בר כוכבא 48, טבריה
בר כוכבא 48, טבריה

עו"ד אביב אליהו מציע מגוון שירותים משפטיים במסגרת משרד עצמאי שהקים. המשרד מתמקד בתחום דיני המקרקעין, אך עוסק גם בנושאים דוגמת דיני משפחה, משפט אזרחי-מסחרי וחדלות פירעון. הוא מלווה את לקוחותיו לכל אורך הדרך, בשקיפות ובזמינות מלאים.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד אביב אליהו מספק מעטפת רחבה של שירותים בתחום של דיני מקרקעין, ובנוסף לכך דיני משפחה, משפט אזרחי-מסחרי וחדלות פירעון. עו"ד אליהו הוא בעל תואר במשפטים במכללת צפת וחבר בלשכת עורכי הדין, שעשה את התמחותו בתחום דיני המשפחה. 

 

המשרד מתמקד בתחום המקרקעין, על ההיבטים הרבים והמורכבים שלו: עסקאות מקרקעין על סוגיהן, מיסוי מקרקעין, תכנון ובנייה, ליקויי בנייה ועוד. הסיוע המשפטי בתחומים אלו ניתן במלוא המקצועיות ותשומת הלב, כיאה לעסקאות שנוטות להיות היקרות והמורכבות ביותר בחייו של האדם. המשרד פועל על מנת למקסם את תנאי העסקה המתגבשת ולסייע ללקוחותיו לקבל את מלוא הזכויות המגיעות להם.

 

עו"ד אביב אליהו שם לו למטרה לספק ללקוחותיו יחס אישי, בזמינות גבוהה במיוחד ובליווי מלא. הטיפול המשפטי מתחיל מפגישת היכרות, בה לומד עו"ד אליהו על מאפייני העסקה או המקרה ומגבש יחד עם לקוחותיו אסטרטגיה מותאמת אישית. הוא פועל בהמשך הדרך לפתירת מחלוקות, לרבות בערכאות המשפטיות הרלוונטיות, ותורם בהתנהלות מול הגופים השונים בשדה המשחק.