נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד אליזאבת קמפאניה

16
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
יהושפט 21, עכו ת.ד. 76
יהושפט 21, עכו ת.ד. 76

עורכת דין אליזאבת ג'ורג' קמפאניה, מומחית בתחום דיני משפחה, מספקת ללקוחותיה ייעוץ מקיף, שירותי גישור ועריכת הסכמים, תוך ייצוג מלא בכל הערכאות המשפטיות במידת הצורך. לקוחות משרדה נהנים מליווי אישי ומקיף לכל אורך הדרך תוך הקפדה על זמינות, רגישות וכמובן שקיפות מלאה.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עורכת דין אליזאבת ג'ורג' קמפאניה, מומחית בתחום של דיני משפחה, מחזיקה בניסיון רב שנים ובידע עצום. בוגרת תואר ראשון ושני במשפטים, בעלת הסמכה כנוטריונית וכמגשרת, ובעיקר – רזומה מרשים של הצלחות בתחום, לשביעות רצונם המלאה של לקוחותיה.

עו"ד אליזאבת קמפאניה עוסקת בכל הנגזרות המרכיבות את התחום הרחב, אך המורכב, של דיני משפחה. חלק מרכזי בפרופיל הפעילות שלה הוא מקרי גירושין, לרבות סוגיות הרות גורל דוגמת חלוקת רכוש, מזונות אישה וילדים, הסדרי שהות (ראייה), משמורת ילדים ואחרות. ע"ד קמפאניה מגבשת לכל לקוח אסטרטגיה מנצחת המותאמת לו אישית, חותרת לחתימה על הסכם גישור במידת האפשר ומייצגת את לקוחותיה במקרים המגיעים לפתחי בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה.

 

משרדה של עו"ד אליזאבת קמפאניה פועל על פי תפיסה ייחודית, שמסבירה את מספר ההצלחות המרשים שלו: מקרים רבים, אפילו מורכבים, שהגיעו לסיומם המוצלח מנקודת המבט של הלקוחות תוך פרק זמן קצר באופן יחסי. היא פועלת במסירות אין קץ, מרכיבה לכל לקוח אסטרטגיה משפטית מותאמת אישית, מקפידה להיות זמינה עבור לקוחותיה באופן מלא.