נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

זאב פלסבורג משרד עורכי דין

0
שנות נסיון
עברית, רוסית
עברית, רוסית
שד' גיבורי ישראל 24, אזה"ת פולג, נתניה
שד' גיבורי ישראל 24, אזה"ת פולג, נתניה

עו''ד זאב פלסבורג בעל ניסיון רב, ביצע את התמחותו בתחום הדין הפלילי ובנוסף לכך, מעניק את שירותיו המשפטיים ברמת האיכות המקצועית והגבוהה ביותר בדיני תעבורה ברובד הפלילי. תחילה בודק את החומרים העולים על שולחנו בסוגיות השונות, בונה תכנון אסטרטגי מקיף וחותר לסיים את ההליכים באופן האידאלי עבורכם.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

המשרד הוקם ומנוהל על ידי עו''ד פלסבורג, מציע לכם ייעוץ משפטי, ליווי צמוד לאורך ביצוע ההליכים וייצוג בכל הערכאות המשפטיות, תוך מתן דגש על יחס אישי. עובד בשיתוף פעולה עם משרדי עו''ד נוספים במבחר נושאים: דיני מקרקעין, רשלנות רפואית והוצאה לפועל. מספק את כל שירותיו בשפות: עברית, רוסית, אנגלית וצרפתית. מודע לרגישות ולמורכבות המצב בו אתם מצויים, מציב את טובתכם בראש סדר העדיפות במטרה לאפשר לכם לחזור למסלול חיים תקין.

 

תחומי העיסוק:

  • דיני צבא – למשרד חשוב להסביר ללקוחותיו את החומרה שהחיילים מצויים תחת שני דינים מקבילים: אזרחי וצבאי, החלים גם על אזרחים השוהים בחו''ל. לכן, הסדרת הפטור מהשירות הצבאי היא עניין קריטי ביותר. אנחנו מייצגים את לקוחותינו בבתי הדין הצבאיים בשלל סוגי העבירות, מבינים את ההשלכות של הפסיקות ומנהלים את ההליכים באופן שיפחית משמעותית את הפגיעה בעתידם.

 

  • פיצויים לנפגעי תאונות דרכים – נזקי גוף כנהגים, כנוסעים וכהולכי רגל, תביעות מול חברות הביטוח, תאונות שמעורבים בהן אופניים וקורקינט, תאונות אופנוע, עלייה וירידה מכלי רכב, נפילה באוטובוס, דריסה ופגע וברח. המשרד מנהל למענכם את התהליכים מול כל הגופים והגורמים הרלוונטיים ודואג שתקבלו את מלוא הפיצויים להם אתם זכאים. עו''ד פלסבורג מאמין שבמקרים שנפגעתם בתאונה, כדאי לפנות לעו''ד מיומן ומנוסה, שידאג למימוש האינטרסים שלכם ברגעים הקשים.

 

  • הדין הפלילי – במקרים שהסתבכתם עם החוק, משרדנו מקפיד בשבילכם על הזמינות הגבוהה ביותר במשך 24/7. מומלץ לפנות לעו''ד שהתמקדות בניהול הליכים פליליים, זהו תחום התמחותו העיקרי. במקרים מסוימים החוק אינו ידוע לנאשמים, לכן, סיוע של עו''ד יאפשר לכם לעמוד מול המערכת ולדרוש לקבל ייעוץ משפטי לפני החקירה, בה כל פרט שתגידו עלול להוביל להרשעה ולהשפיע על עתידכם באופן גורלי.

 

  • משרד הפנים – ייצוג מועמדים לגירוש, זרים הנשואים לאזרחים ישראליים שאינם זכאים לקבלת אזרחות ומי שמסורב כניסה לארץ ואורח חייו ניזוק עקב החלטת משרד הפנים. המשרד יוביל עבורכם את ההליכים, חשוב שתדעו שהתייצבות מול רשויות המדינה עם עו''ד מנוסה לצידכם, מגדיל את הסיכויים באופן משמעותי.

 

  • דיני תעבורה – נהיגה בזמן פסילה, בשכרות וגרימת תאונה. במצבים בהם קיבלתם קנס ואינכם מסכימים עם המפורט בדו''ח, הימנעו מלשלם, כיוון שפעולה זו נחשבת הודאה בעשיית העבירה. כדאי לשכור את שירותיו של עו''ד ותיק בתחום, שישפר את הסיכוי בהצלחת ביטול הקנס ואף להמתיק את העונש.       

 

 

עו''ד זאב פלסבורג יעמוד לרשותכם בכל שאלה, לקביעת פגישת ייעוץ, התקשרו למשרד עוד היום.