נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

משרד עורכי דין - זוהר הלוי

0
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
תובל 13, רמת גן
תובל 13, רמת גן

משרד עורכי הדין זוהר הלוי ושות', מהנחשבים ומהמשפיעים בליטיגציה, עוסק בעבירות חמורות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. כמו כן, המשרד עוסק גם בתחום המשפט האזרחי-מסחרי, לרבות: דיני תעבורה, דיני מקרקעין, דיני משפחה ועוד.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד זהר הלוי, מנהל משרד ליטיגציה פרטי, אשר נחשב לאחד המובילים בתחום המשפט הפלילי כמו גם בתחום המשפט האזרחי-מסחרי.

 

המשרד מייצג לקוחות פרטיים ועסקיים במגוון תחומים:

• פלילי – רצח, הריגה, גרימת מוות ברשלנות, אלימות במשפחה, סחר בסמים, עבירות רכוש, אינוס, מעשה סדום, מעשים מגונים, צווארון לבן, שוחד, אפלייה ובהטרדות מיניות במקום העבודה ועוד. ליווי אישי וצמוד לאורך כל התהליך מרגע המעצר וכן בפנייה לערעורים ולוועדות שחרורים, במידת הצורך.

• תעבורה - נהיגה בשכרות, נהיגה בפסילה, גרימת מוות ברשלנות, סיכון חיי אדם ועוד

• משפחה – ייצוג בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני בנושאי: תביעות גירושין, הסדרי ראייה, מזונות, הסכמי ממון, צוואות, ירושות, חלוקת רכוש בין בני זוג, כינוס נכסים, תביעות לפירוק שיתוף ועוד.

• אזרחי – תביעות לשון הרע והוצאת דיבה

• מקרקעין – עסקאות מכר, העברת זכויות, יזמות, פירוק שותפות, כינוס נכסים, תמ"א 38, פינוי בינוי ועוד

 

ערכי המשרד

צוות המשרד משקיע את מיטב ומרב המאמצים כדי להעניק ללקוחותיו את השירות האידיאלי. עו"ד הלוי מעורב בכל התיקים המתנהלים במשרד. הוא והצוות בונה מערכת יחסים מקצועית, אמינה ואמיתית, הסוללת את הדרך להצלחה בהתחשב בנסיבות הקיימות.

 

נא לפנות אל המשרד כדי לתאם פגישה ולקבל פרטים נוספים.

 

ראיונות וידאו

עו"ד זוהר הלוי

עורך דין זהר הלוי, מדגיש את חשיבות ההיוועצות עם עורך דין, בזמן חקירה במשטרה, עד כמה נכון להתייעץ, לדעת מה לומר ומתי, בזמן ההליך הפלילי, בגיבוש התיק הפלילי, מתי לשמור על זכות השתיקה, בזמן מתן עדות במשטרה וכד'.

עו"ד זוהר הלוי - אחזקת סמים קלים

עו"ד הלוי, מסביר על ההבדלים בין סחר בסמים, אחזקה לשימוש עצמי והסבירות להגשת כתב אישום, מדוע חשוב לשכור שירותיו של עורך דין, על-מנת למזער נזקים עתידיים בהגשת כתב אישום.

מדריכים משפטיים