נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד ליטל אליהו

0
שנות נסיון
עברית
עברית
הגדוד העברי 10 אשקלון
הגדוד העברי 10 אשקלון

עו"ד ליטל אליהו מתמחה בדיני עבודה, הליכי פשיטת רגל, הוצאה לפועל, נדל"ן, דיני משפחה וירושות. במשרדה היא מטפלת במקצועיות בלקוחות רבים אשר מגיעים מכל אזור הדרום והשפלה, הודות ליחס האישי, הטיפול המקצועי והאיכותי, הזמינות והמהירות.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד ליטל אליהו, בוגרת תואר LL.B במשפטים, שמה אתכם במרכז התמונה כדי לטפל בכם ולייצג אתכם בצורה הטובה ביותר . לשם כך, נערכות פגישות שבהם היא מקשיבה היטב לדברים שיש לכם להגיד, ובהתאם לכך בונה תוכנית משפטית אופטימלית עבורכם.

 

דיני עבודה, פשיטת רגל והוצאה לפועל

עו"ד ליטל אליהו מתמקדת בעיקר בכל הנוגע לתחומים של דיני עבודה, פשיטת רגל והוצאה לפועל. במסגרת עבודתה היא  מספקת את כל השירותים הנדרשים, כולל:

·         ייצוג וטיפול בהליכים משפטיים בבתי הדין לעבודה

·         עריכת הסכמי עבודה

·         טיפול בסכסוכים הן במישור הפרט והן במישור הקיבוצי

·         עריכת חוות דעת משפטיות

·         ניהול תיקי פשיטת רגל וחדלות פרעון

·         גישור

·         ועוד

 

אתם לא לבד

אנשים פרטיים ובעלי עסקים רבים שנקלעו לחובות ולמשבר כלכלי, מעוניינים להכריז על עצמם כפושטי רגל. זוהי החלטה לא פשוטה, ועניין מורכב למדי. הדרך להתאושש ולהתחיל דף חדש לאחר הכרזה כזו היא מאתגרת מאוד.

 

כאן עו"ד ליטל אליהו נכנסת לתמונה. עו"ד אליהו, שמכירה את התחום על בוריו, נמצאת פה עבורכם כדי להתאים לכם את האופציה המשפטית המתאימה לכם ביותר. היא  תפנה אתכם לאפיק הנכון ביותר עבורכם ותלווה אתכם במסירות ובנאמנות לאורך כל הדרך.

 

 

לתיאום פגישה ולקבלת פרטים נוספים, נא ליצור קשר עם המשרד.