נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד מיכל מסורי

16
שנות נסיון
עברית
עברית
סחלב 9, גדרה
סחלב 9, גדרה

עו"ד מיכל מסורי מעניקה ייעוץ וייצוג משפטי בתחומים הבאים: דיני עבודה, משפט מסחרי, דיני משפחה ודיני מקרקעין. כמו כן, היא עוסקת בגישור ובמתן חוות דעת משפטיות. היא מקפידה ללוות את לקוחותיה לכל אורך ההליך המשפטי, ולהעניק להם אוזן קשבת ושירות משפטי מקצועי ואמין בכל שעה.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד מיכל מסורי מעניקה במשרדה העצמאי ייעוץ וייצוג משפטי בכל הנוגע לדיני עבודה, למשפט מסחרי, לדיני משפחה ולדיני מקרקעין. בנוסף לכך, היא עוסקת בגישור ובעריכת חוזים, מספקת חוות דעת מקצועיות ומעבירה הרצאות וימי עיון בנושא דיני עבודה בארגונים שונים, כגון: המכללה למנהל, רשת אורט, מכללת איילת אור ועוד. כמו כן, היא מעבירה קורסים בנושא מקרקעין למתווכים, המבקשים לקבל רישיון תיווך (גם באופן פרטי).

תחומי העיסוק במשרד

דיני עבודה – תביעות של מעסיקים ועובדים, פיטורי נשים בהיריון, הטרדה מינית במקום העבודה ועוד 

דיני מקרקעין – עסקאות מכר, שכירות, רישום בטאבו ועוד

דיני משפחה – גירושין, צוואות, ירושות, גירושין בהסכמה, אפוטרופסות ועוד

אודות עו"ד מסורי

עו"ד מיכל מסורי השלימה את לימודי המשפטים לפני למעלה מעשור במכללה למנהל, ואף עשתה זאת הצטיינות. בתחילה עסקה בדיני עבודה ובמשפט מסחרי, כשבהמשך החלה להתעמק גם בתחומי המקרקעין ודיני המשפחה. בנוסף לכך, עברה קורס גישור, שבו שמה דגש על גישור בין בני משפחה.

עו"ד מסורי מאמינה ששיתוף הלקוח בנעשה בתיקו וליווי אישי וצמוד של הלקוח הם חלק בלתי נפרד מהשירות המשפטי, שלו הוא זכאי. לכן, היא זמינה עבור לקוחותיה גם בשעות הלילה, ומקפידה להעניק להם מענה מהיר כבר באותו היום. חשוב לה שידעו שיש להם אוזן קשבת, ומקום שבו הם יכולים לדבר על הכול ולקבל תמיכה.