נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

מוטי אורנג' – עורך דין תעבורה

מוטי אורנג'
0
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
הלל 24 ירושלים
הלל 24 ירושלים

מוטי אורנג' הוא עורך דין לענייני תעבורה, המלווה בין היתר נהגים שרישיונם נשלל מסיבה כזו או אחרת. הוא עומד לצדם בכל שלב, לרבות בשלבי החקירה והמשפט, במטרה להשיב להם את רישיון הנהיגה ולהביא להקלה בעונשם או לביטולו המוחלט. עו"ד אורנג' נאבק ברשויות במלוא הכוח עבור לקוחותיו ואינו עוצר בצד עד להשגת המטרה.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד מוטי אורנג' מנהל משרד עצמאי בירושלים העוסק בדיני תעבורה: נהיגה בשכרות ותחת השפעת סמים, נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה ללא רישיון, תאונות דרכים, עבירות תנועה, דוחות תנועה ועוד. אחד מתחומי הטיפול העיקריים שלו הוא שלילת רישיון – סיוע לנהגים שרישיונם נלקח מהם, ייצוגם מול משרד הרישוי ובתי המשפט וניהול מאבק נחוש ועיקש עד להחזרת הרישיון לידיהם.

 

ייצוג משפטי בפול גז

עו"ד מוטי אורנג' מלווה את לקוחותיו לכל אורכו של התהליך, מנחה אותם כיצד להתנהל מול הרשויות ומייצגם נאמנה מול בתי דין לתעבורה וערכאות נוספות. ההכנה והכוונה של עוה"ד אורנג' מעלים את הסיכוי לביטול דוח תנועה, להחזרת רישיון שנשלל ולהשגת כל יעד אחר שניצב בפני הלקוחות. בכל שלב הוא מקפיד להיות זמין עבור המיוצגים ולהישאר עבורם עם יד על הדופק.

 

לתיאום פגישת ייעוץ צרו קשר עם משרדו של עו"ד מוטי אורנג'. יש להגיע עם ת"ז, רישיון נהיגה, תדפיס ניקוד ממשרד התחבורה וזימון לדין במידה שישנו.