נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

ניסן בניטה - משרד עו"ד

0
שנות נסיון
עברית
עברית
תובל 13 רמת גן
תובל 13 רמת גן

עורך הדין בניטה ניסן הוא עורך דין ומגשר מסור ועתיר ניסיון, העוסק בעיקר בייצוג חייבים הנמצאים בפני חדלות פירעון, הוצאה לפועל או פשיטת רגל. עורך הדין בניטה בקיא בכל הנגזרות בתחום ובשינויים החלים בו. מתנהל באופן אישי מול לקוחותיו עד להשגת תוצאה מיטבית בתיק

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עורך דין ומגשר בניטה ניסן עומד בראש משרד עצמאי ברמת גן, העוסק בנושאים שונים בזירה המשפטית. ההתמחות המרכזית של המשרד היא בייצוג חייבים בערכאות השונות. המשרד מסייע לפרטיים ולחברות הנמצאים בהליכי חדלות פירעון, לרבות הליכי הוצאה לפועל או פשיטת רגל, ואף מייצג זוכים הנמצאים מהעבר השני של המתרס.

 

הליווי ללקוחות המשרד ניתן לכל אורך הדרך, החל מהייעוץ הראשוני (שאינו כרוך בתשלום), דרך פעולות שונות שמטרתן שמירה על זכויות המיוצגים וביטול הגבלות המוטלות עליהן ועד לשלבים הסופיים של הסדרי נושים, קבלת הפטר ועוד. המשרד מייצג את לקוחותיו בהליכים המגיעים לערכאות המשפטיות השונות, ובמידת הצורך מעניק שירותי גישור בתחומי עיסוקו.

 

ההשכלה של עורך הדין בניטה ניסן כוללת תואר ראשון במשפטים וקורס גישור. הוא עוסק בנושאים נוספים דוגמת צוואות וירושות, משפט עסקי מסחרי, ייעוץ וייצוג משרדי עורכי דין ועוד.

 

עורך הדין בניטה ניסן מתנהל כל העת במלוא הרגישות והדיסקרטיות, כמתבקש מהתחום, ומלווה את לקוחותיו באופן אישי. התוצאה היא אחוזי הצלחה גבוהים, כולל במקרה של לקוחות שהגיעו למשרד אחרי שנסגרו בפניהם דלתות שונות. במרוצת השנים סייע משרדו של עורך דין בניטה ניסן לרבים להתגבר על המשבר שחוו ולחזור למסלול החיים הנורמטיבי.