נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד קוניין עופרה

עו"ד קוניין עופרה
20
שנות נסיון
עברית
עברית
ראול ולנברג 24, מגדלי זיו, בניין B קומה 4, רמת החייל , תל אביב
ראול ולנברג 24, מגדלי זיו, בניין B קומה 4, רמת החייל , תל אביב

עו"ד קוניין עופרה, בוגרת האוניברסיטה העברית ובעלת כ-20 שנות ניסיון, עוסקת בתחומים החיוניים של דיני עבודה ודיני משפחה. כיום היא עומדת בראש משרד בוטיק שמספק מענה משפטי מקיף - משלב הייעוץ הראשוני, דרך עריכת הסכמים ועד לייצוג משפטי בערכאות הרלוונטיות – בדגש על ליווי צמוד וזמינות גבוהה לכל אורך הדרך.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

ליווי משפטי מ-א' ועד ת'

אחת מנקודות הייחוד של משרד עו"ד קוניין עופרה היא ההתמקדות שלו בתחומים ספציפיים – דיני עבודה ודיני משפחה - המאפשרת לצוות המשרד להכיר אותם עד היסוד ולספק מענה מקיף בכל הסוגיות המרכיבות את התחום.

 

המשרד מייצג נאמנה עובדים ומעבידים, בכל סדרי הגודל, החל מעסקים קטנים ועד לחברות ענק בעלות מאות עובדים. הוא פועל לעריכת חוזי עבודה ועוסק בפתרון מחלוקות רלוונטיות לתחום, בנושאים דוגמת פיטורין ופיצויי פיטורין, התפטרות, הרעת תנאים, הלנת שכר, הטרדה מינית במקום העבודה ועוד. במידת הצורך הוא יעניק לכם ייצוג משפטי בבתי הדין לעבודה.

 

בתחום דיני משפחה, כולל הסיוע של המשרד עריכה של הסכמים (לרבות הסכם ממון או הסכם גירושין), ניהול מקיף של תיקי גירושין (מזונות אישה וילדים, חלוקת רכוש, משמורת ילדים וכודמה), סיוע בנושא צוואות וירושות – והרשימה עוד ארוכה.

 

הלקוח בראש סדר העדיפויות

כמתבקש בתחומים דוגמת אלה בהם עוסק המשרד, הטיפול בכל מקרה המגיע לפתחו נעשה במלוא הרגישות והדיסקרטיות. מרגע פנייתכם למשרד תקבלו יחס אישי, תוך גיבוש אסטרטגיה משפטית מותאמת הלוקחת בחשבון את המאפיינים הנקודתיים של המקרה, לשון החוק וכמובן שגם ההעדפות שלכם.

 

עו"ד קוניין עופרה וצוות המשרד מקפידים להיות זמינים עבורכם באופן מלא, כאשר בהקשר הזה ניתן לציין את האפשרות ליצור קשר עם אנשי המשרד בכל שאלה או סוגיה גם באמצעות ה-WhatsApp.