נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

משרד עו"ד חגי אורגד

משרד עו"ד חגי אורגד
0
שנות נסיון
עברית
עברית
שדרות ירושלים 3, קרית ים
שדרות ירושלים 3, קרית ים

עו"ד חגי אורגד בעל ניסיון עשיר בתחום האזרחי-מסחרי, ומטפל במסירות ובמקצועיות בלקוחותיו במשרדו הפרטי שבקריית ים. במסגרת עבודתו כל לקוח מקבל ייעוץ משפטי טרם נקיטת הליכים משפטיים ו/או התקשרויות חוזיות במגוון תחומים משפטיים, וכתיבת מסמכים מכל הסוגים, כולל: חוזי מקרקעין, מכתבי התראה, בקשות, תצהירים לצד טיפול משפטי נרחב ומעמיק בתיקים מול הערכאות המשפטיות.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד חגי אורגד תואר ראשון במשפטים (LL.B) ואת לימודיו סיים בהצטיינות יתרה. עם תום לימודיו, התמחה במשרד יוקרתי בתל אביב, ובהמשך פנה לדרך עצמאית. בידיו ידע וניסיון עשיר בתחום האזרחי-מסחרי, על שלל היבטיו.

 

במסגרת עבודתו המשרד עוסק בתחומים רבים, כגון:

מקרקעין – חוזי שכירות ורכישה, פינוי שוכר, רישום בתים משותפים, סכסוכי שכנים בבית משותף ועוד

דיני משפחה אפוטרופסות, צוואות, ירושות, עזבונות, התנגדויות למתן צו ירושה / צו קיום צוואה, הסכמי ממון, הסכם לחיים משותפים ועוד

ליטיגציה – ייצוג לקוחות בכל הערכאות המשפטיות

כמו כן המשרד מייצג ומלווה את לקוחותיו בכל הנוגע לתאונות דרכים, דיני עבודה, תביעות כספיות וחוזיות, סכסוכים אזרחיים ובכלל זה ייצוג בבתי המשפט בתיקים אזרחיים. 

 

אני מאמין

אמינות, הוגנות ויושרה, לצד זיהוי צורכיו הייחודיים של כל לקוח, הם הבסיס לפועלו של עו"ד אורגד. הוא מקפיד לבצע את עבודתו באופן מעמיק, יסודי ואיכותי, ולהתעדכן באופן שוטף בכל החידושים המשפטיים בתחומו.

 

עו"ד אורגד פועל מתוך תחושת שליחות בוערת, על מנת להעניק ללקוחותיו שירות משפטי מקצועי ואדיב, אסרטיבי ונחוש. מטרתו מנת להשיג עבור לקוחותיו את מלוא זכויות ואת התוצאות הטובות ביותר בהתאם לכל מקרה ספציפי.

 

צרו קשר עם המשרד לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ.