נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

משה מילר משרד עו"ד

15
שנות נסיון
עברית
עברית
דוד ילין 17, ירושלים
דוד ילין 17, ירושלים

משה מילר – משרד עורכי דין מתמחה בכל הנוגע לטיפול בתיקי גירושין ומייצג את לקוחותיו הן בבתי דין לענייני משפחה. עו"ד מילר מאמין כי הזוגות לא חייבים להיפרד בתהליך גירושין, ואף מסייע ללקוחותיו למצוא דרך להיפרד בנועם, מתוך היכרות מעמיקה על כל מקרה באופן מעמיק, ובמידת הצורך בונה אסטרטגיה משפטית המתאימה לצורכי הלקוח.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משה מילר – משרד עורכי דין מטפל בתיקי גירושין על שלל היבטיהם, לרבות: ייצוג בבתי דין ובבתי משפט לענייני משפחה. עו"ד מילר מעניק ללקוחותיו ליווי צמוד מרגע הפנייה – ועד לרגעים המשמעותיים, שעלולים להיות קשים והרי גורל.

תחומי העיסוק העיקריים של המשרד:
·         מזונות ילדים
·         חלוקת רכוש
·         איזון משאבים
·         פנסיות
·         משמורת
·         הסדרי ראייה
·         ועוד

 אודות עו"ד משה מילר
את המשרד מנהל עו"ד משה מילר, בוגר ישיבה ולימודי משפטים. ברשותו ידע עשיר בתחום המשפטי-הלכתי ובמשפט העברי, המהווה חלק בלתי נפרד מההתדיינות בבתי הדין הרבניים. היכולת לשלב בין העולמות, העברי והאזרחי, הינה חשובה ביותר למי בתחום זה, והיא זו שעושה את ההבדל במקרים אלו.

 לא כל מקרה חייב להסתיים בגירושין!
עו"ד מילר דוגל בשלום בית ומאמין בכל ליבו כי לא כל תיק חייב להוביל בהכרח בגירושין. לפני כן, כדאי לבחון את הדברים לעומקם, מזווית ראייה רעננה וליהעזר בחשיבה מחוץ לקופסה ובדיוק כך הוא מסייע ללקוחותיו לקבל החלטה, לאחר שהוא מכיר את המקרה של הלקוח היטב.

 במידה ומחליטה כן להגיע להסדר משפטי, הוא בונה אסטרטגיה משפטית אלגנטית ואינטלגנטית, על מנת לטפל בכל מקרה על הצד הטוב ביותר, שכן מדובר בהחלטות משמעותיות העשויות לשנות לחלוטין את חייו של הלקוח ושל ילדיו.

 

 צרו קשר לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות.