נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

רונה בן יוסף

עו"ד רונה בן יוסף
0
שנות נסיון
עברית
עברית
שד' רוטשילד 15 חדרה
שד' רוטשילד 15 חדרה

עו״ד רונה בן יוסף בעלת ניסיון עשיר בתחומים רבים הנוגעים לדיני מקרקעין, כגון: רכישת דירות מקבלן, חוזה מכר ורכישת דירות יד שניה, שכירויות ועוד. כמו כן היא עוסקת בניסוח ובעריכת צוואות והסכמי ממון. במסגרת עבודתה היא מלווה את לקוחותיה מרגע הפנייה הראשונית, בביצוע כל הבדיקות לפני החתימה על החוזה, וכמובן היא מספקת ייעוץ ומענה משפטי גם לאחר ביצוע העסקה.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד רונה בן יוסף עוסקת בתחום המקרקעין, על כל היבטיו, ומנהלת משרד פרטי בחדרה שבו היא מטפלת בלקוחותיה במקצועיות, באדיבות, במסירות ובזמינות מלאה.

 

רכישת דירה ועסקאות מכר

לרוב פונים אל המשרד לקוחות שרוכשים דירה בפעם הראשונה או לאחר זמן רב, עסקה שבה הם הולכים להשקיע את כל הונם שצברו לאורך חייהם. עו"ד בן יוסף מעניקה להם את תחושת הביטחון, היציבות והאחריות שכן מדובר בעסקה הרת גורל ומשמעותית ביותר.

 

בדיקות מיסוי

עו"ד בן יוסף מלווה את לקוחותיה לאורך כל התהליך ואף מבצעת עבורם בדיקות חשובות הנחוצות עוד לפני החתימה על חוזה הרכישה, למשל – בדיקות מס שבח ומס רכישה, תיק בניין ואפילו מסייעת להם לבדוק את זכאותם למשכנתה. כמובן, שהיא עומדת לרשות לקוחותיה בכל עניין, גם לאחר החתימה וקבלת הנכס.

 

חוזי שכירות

חשוב לדעת כי חוזה שכירות הוא הכרחי וחשוב שילווה ע"י עורך דין, כדי להימנע מטעויות שניתן בקלות למנוע. עו"ד בן יוסף  מלווה שוכרים ובעלי דירות,  ומסייעת להם לנסח חוזים הוגנים, המעגנים את זכויותיהם ומונעים בעיות כמו: שוכרים שמסרבים להתפנות, אי תשלום חשבונות שוטפים לרשויות, אי תשלום דמי שכירות, סכסוכי שכנים ועוד.

 

שירותים נוספים בתחום המקרקעין

עו"ד בן יוסף עוסקת גם בהיבטים נוספים של ענף הנדל"ן כגון: הפקעת מקרקעין, תוספות בנייה, דמי מפתח, מושבים וקיבוצים, עסקאות קומבינציה, בתים משותפים, צווי הריסה שיפוטיים ומנהליים, הפשרת קרקעות ועוד.

 

עומדים בפני עסקת נדל"ן? פנו עוד היום למשרד לעו"ד בן יוסף כדי לקבוע פגישת ייעוץ משפטית.