נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

רון שוורץ, משרד עו"ד

עו"ד רון שוורץ
24
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
רוטשילד 78, ראשון לציון
רוטשילד 78, ראשון לציון

עו"ד רון שוורץ, חקלאי, חבר במושב נאות הכיכר לשעבר, ששימש כמרכז משק, סגן ראש המועצה האזורית תמר, מנכ"ל רשות הניקוז וניהול הסקטור ההתיישבותי והחקלאי של המועצה. לעו"ד שוורץ ניסיון רב שנים ומומחיות בתחום המקרקעין. בין שירותיו של עו"ד שוורץ: חתימה על חוזי מכר, התקשרות מול מועצות מקומיות ומחוזיות, מול גופים ממשלתיים ועוד.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרדו של עו"ד רון שוורץ כאן כדי להעניק שירות ייעוץ וייצוג משפטי לאגודות שיתופיות בכל הארץ, בעת ניהול משא ומתן, חתימה על חוזי מכר, התקשרות מול מועצות מקומיות ומחוזיות, מול גופים ממשלתיים, בעת קניית נכסים או מכירתם, כמו: מגרשים חקלאיים, דירות מגורים, מבני תעשייה, כמו כן משרדו של עו"ד שוורץ, מומחה בייצוג האגודה השיתופית בעת העברת בקשות להרחבת מבנה העסק, ניהול משפטי בעת שימוש חורג בניה ללא היתר והכשרתו, ייצוג בעת תביעות משפטיות, כתבי אישום, ועוד.

עו"ד רון שוורץ, מייסד המשרד הינו חקלאי,  חבר במושב נאות הכיכר לשעבר וכמי ששימש כמרכז משק, סגן ראש המועצה האזורית תמר, מנכ"ל רשות הניקוז, ניהול הסקטור ההתיישבותי והחקלאי של המועצה, כמו כן, מי ששימש בעברו כחוקר רשם האגודות השיתופיות, וכמנהל הנכסים של מועצת תמר – הוא הכתובת הנכונה ביותר לעסק שלך.

עו"ד שוורץ, יחד עם ניסיונו רב השנים, ומומחיותו כעורך דין בתחום המקרקעין, תכנון ובנייה והסקטור החקלאי הוא דמות מפתח ליצירת ושמירת העסק שלכם – אגודות שיתופיות במרכז, כהצלחה.

ניסיונו העשיר של עו"ד רון שוורץ בתחום החקלאות הופך אותו למומחה ראשון במעלה בתחום החקלאות – בפרויקטים של יזמים או קבלנים להרחיב מושבים, ירושת המשק החקלאי, עריכת צוואה  והסכמים משפחתיים הייחודים לעניין המשק.

טלפונים נוספים: 03-9502977, 050-7249020