נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

סיון אלה-לוי , משרד עו"ד וגישור

0
שנות נסיון
עברית
עברית
התע"ש 20, כפר סבא
התע"ש 20, כפר סבא

סיון אלה-לוי, משרד עו"ד וגישור משפחה, בעל מומחיות מקיפה ובלעדית בתחום דיני המשפחה והירושה על כלל נדבכיו. משרדנו ידוע בזכות מקצוענות חסרת פשרות, הבנה מקיפה של כלל ההיבטים המורכבים של תחום דיני המשפחה על כל ענפיו, יחס אישי ללקוח ותוצאות אפקטיביות.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

 

למשרדנו התמקצעות ומומחיות ספציפית וכוללת בתחום דיני המשפחה והירושה בלבד, על כלל רבדיו, לרבות מחלקת גישור נפרדת ולרבות התמקצעות רוחבית בתחום המשפחתיות החד מינית. עו"ד סיון אלה-לוי ידועה בזכות מקצוענות חסרת פשרות, הבנה מקיפה של כלל ההיבטים המורכבים של תחום דיני המשפחה על כל ענפיו, יחס אישי ללקוח ותוצאות אפקטיביות הבאות לידי ביטוי בהשגת מטרות הלקוח והשגת הטוב ביותר עבורו, בין אם באמצעות הסכם הוגן ובין, אם צריך, באמצעות הליכים משפטיים.

 כשעוסקים בתחום כל כך רגיש – טוב שיש עוגן להיאחז בו

דיני משפחה הוא תחום רגיש ומורכב, שדורש מיומנות והתאמה של אסטרטגיה מתאימה לכל מקרה ומקרה. משרדנו מנהל כל מקרה בהתאם לנסיבותיו האישיות, תוך התחשבות במכלול הפרמטרים ובמגוון אפשרויות, החל מניהול מו"מ עד להדעה להסכם, ניהול הליכי גישור משותפים ועד לייצוג בכלל הערכאות המשפטיות הרלוונטיות תוך התאמת החלוקה המתאימה בין בית המשפט לענייני משפחה ובין בית הדין הרבני – כל מקרה בהתאם לסיפור האישי שלו.

תחומי התמחות

·         גירושין מזונות ילדים, מזונות אישה, משמורת, חלוקת רכוש, כתובה, אלימות במשפחה, נישואים אזרחיים, פרידה של ידועים בציבור ועוד

·         צוואות וירושות - עריכת צוואות, התנגדויות לצוואות וניהול עזבונות

·         גישור – סיוע בסיום המחלוקת באופן מושכל, קצר, יעיל וממוקד מטרה, שמתאים לשני הצדדים

·         הסכמים – הסכמי ממון, הסכם לחיים משותפים, הסכמי גירושין, הסכם הורות, הסכם קדם נישואין, הסכם שלום בית ועוד

·         דיני משפחה נוספים – אפוטרופסות, אימוץ, זוגות חד מיניים ועוד

 משרדנו ידוע בזכות ליוויו המקצועי והאישי של כל לקוח ולקוח, זמינות גבוהה, יסודיות ודיוק וזאת, החל מיומם הראשון של ההליכים ועד לסיומם.