נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד פסח שטמלר

עו"ד פסח שטמלר
0
שנות נסיון
עברית
עברית
שער העמק 4, נתניה
שער העמק 4, נתניה

עו"ד פסח שטמלר סיים לימודי משפטים באוניברסיטת תל אביב ויש לו גם השכלה בתחום הכלכלה וראיית החשבון. הוא מטפל בדיני נזיקין, ומלווה את לקוחותיו לאורך כל התהליך המשפטי, תוך גיוס של כל הכלים המשפטיים שעומדים לרשותו. עו"ד שטמלר זקף לזכותו הצלחות משפטיות רבות במשך שנות פעילותו הארוכות.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

 עו"ד פסח שטמלר מטפל בתחום דיני הנזיקין, ודואג לייצג את לקוחותיו בנאמנות ובמקצועיות בתחום הרגיש הזה. עו"ד שטמלר סיים לימודי משפטים באוניברסיטת תל אביב, ויש לו השכלה בתחום הכלכלה וראיית חשבון. כל לקוחותיו של עו"ד שטמלר זוכים לייצוג מקצועי ויעיל של עורך דין בעל קרוב ל- 30 שנות ניסיון, שנלחם עבורם בעוז רוח ותוך גיוס של כל הכלים המשפטיים העומדים לרשותו. המשרד ממוקם בנתניה, ומייצג בהצלחה תובעים ונתבעים מכל חלקי הארץ.

המשרד מייצג נפגעי תאונות ואנשים הסובלים ממחלות מקצוע מול כל הגורמים הרלוונטיים, לרבות: חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי, קרנות הפנסיה, משרד הביטחון, רשויות מדיניות, קופות ובתי החולים השונים, ובמידת הצורך גם בבתי המשפט. המשרד פועל להשגת מקסימום הפיצויים הכספיים שמגיעים לנפגעי גוף, כאשר הייעוץ הראשוני ניתן בחינם, והלקוח משלם רק בסוף הטיפול, לאחר שמתקבלים כספי התביעה. למשרד הצלחות רבות, שאותן זקף לזכותו במשך השנים הרבות של פעילותו.

 

תחומי עיסוק מרכזיים:

·       תאונות עבודה

·       תאונות דרכים

·       תאונות במרחב הציבורי

·       תאונות תלמידים

·       תאונות ביתיות

·       רשלנות רפואית

·       תאונות של חיילים

·       פגיעות בעקבות תקיפות

·       דיני עבודה

·       דיני מקרקעין

·       ניסוח צוואות והסכמי ממון

·       טיפול בירושות

·       אימות תצהירים ומסמכים

·       גישורים ובוררויות 

השירות ניתן בעברית, באנגלית, בערבים וברוסית.