נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

אונגר-לטין, משרד עורכי דין

22
שנות נסיון
עברית
עברית
ז'בוטינסקי 35, רמת גן
ז'בוטינסקי 35, רמת גן

עו"ד אונגר-לטין בעלת תואר ראשון במשפטים LLB, בעלת תואר שני במשפטים LLM בהצטיינות מהאוניברסיטה העברית בירושלים. המשרד בבעלותה של עו"ד אונגר-לטין נוסד בשנת 1999 ומתמחה בתחום המעמד האישי על כל רבדיו תוך מתן מענה אישי וייחודי לכל לקוח לפי צרכיו ומטרותיו.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עו"ד אונגר - לטין נוסד בשנת 1999 ומתמחה בתחום המעמד האישי על כל רבדיו תוך שימת דגש על מתן מענה אישי וייחודי לכל לקוח לפי צרכיו ומטרותיו הייחודיים.

בראש המשרד עומדת עו"ד עיינה אונגר - לטין העוסקת בתחום דיני המשפחה מיום הסמכתה מעל  17 שנים ברציפות. 

עו"ד אונגר-לטין בעלת תואר ראשון במשפטים LLB, בעלת תואר שני במשפטים LLM בהצטיינות מהאוניברסיטה העברית בירושלים, חברת בית הדין המשמעתי של לשכת עוה"ד ויועצת משפטית של ארגון ויצ"ו בעיר פ"ת מעל 14 שנה.

עו"ד אונגר וצוות המשרד בעלי ותק רב בניהול מאות רבות של תיקים, חלקם מורכבים ביותר ובייצוג בבתי משפט לענייני משפחה, בתי דין רבניים וערכאות נוספות בכל הנושאים הנוגעים לתחום המעמד האישי, לרבות : תביעות גירושין, תביעות לשלום בית, תביעות לתשלום מזונות אישה וילדים, תביעות לפירוק שיתוף, תביעות בענייני משמורת על קטינים, תביעות אבהות, חטיפות ילדים, הסכמי ממון, הסכמי ממון וגירושין, ידועים בציבור, התרות נישואין, צווי הגנה, עיכוב יציאה מן הארץ, צוואות, עיזבונות, צווי ירושה ועוד.. המשרד נותן מענה ללקוחותיו גם בתחומים נושקים דוגמת עסקאות מקרקעין.

עוה"ד אונגר וצוות המשרד עוסקים לא פעם בניהול תיקי גירושין מורכבים אשר זוכים לחשיפה בלתי מבוטלת באמצעי התקשורת, בייחוד כאשר עסקינן בלקוחות בעלי אמצעים. בתיקים מעין אלו מתגלעים לעיתים מחלוקות חריפות המלוות במאבקים סביב מרוצי סמכויות, משמורות קטינים, בעלות על רכוש ומאבקי שליטה בעסקים וחברות. 

כדי לתת מענה מושלם לנושאים אלו המתעוררים תוך כדי ניהול התיק נוהג צוות המשרד לשתף פעולה באופן הדוק גם עם גורמי מקצוע מתחומים שונים כדוגמת : חוקרים פרטיים, רואי חשבון, אקטוארים, פסיכולוגים וכו'.

צוות המשרד ובראשם עוה"ד אונגר שמים להם למטרה לסיים את הליך הגירושין תוך השגת היעדים שהוצבו ע"י הלקוח, במהירות וביעילות המרבית ומתן יחס אישי אמפאטי ומעל לכול אנושי לכל לקוח ולקוח – כל זאת על מנת למזער עד למינימום האפשר את עוגמת הנפש ואי הנעימות הכרוכים בהליך הגירושין, אשר מטבעו מציף את הלקוח בתחושות ורגשות שליליים ביותר.