נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

וינברג את וינברג משרד עורכי דין

41
שנות נסיון
עברית
עברית
ז'בוטינסקי 35 רמת גן
ז'בוטינסקי 35 רמת גן

עו"ד ישראל וינברג בעל ניסיון של למעלה מ- 40 שנה, עומד בראש משרד הבוטיק עו"ד וינברג את וינברג, המשרד נמנה על אחד המובילים והוותיקים בתחום אשר קיים למעלה מ- 60 שנה. עו"ד ישראל וינברג עוסק בתחום נזקי הגוף על כל היבטיו. למשרד מוניטין של עשרות שנים בתחום, והוא קבע תקדימים חשובים בפסקי דין בבית המשפט העליון, ומאות מליוני שקלים שולמו ללקוחותיו עד כה.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד וינברג ידוע בחתירתו למצוינות: הוא נלחם ללא לאות וללא מורא על מנת למצות את זכויותיהם של לקוחותיו ובמטרה להשיג עבורם את הפיצוי המקסימלי והתוצאות המיטביות. הוא נחשב לאחד ממובילי הליטיגטורים, בזכות הופעותיו הכובשות והסוחפות בבית המשפט, ויכולת חקירתו של עדים מכל הסוגים. הוא לומד כל תיק לעומקו, ומכיר בו כל פרט ופרט באופן שגורם לבית המשפט לקבל את טיעוניו.

תחומי התמחות:

המשרד עוסק בתחום הנזיקין, ובדגש על נזקי גוף, על כל היבטיו:

·        רשלנות רפואית

·        תאונות עבודה ואובדן כושר עבודה

·        תאונות דרכים

·        ביטוח לאומי

·        תאונות טביעה

·        התמוטטות מבנים

·        נפילות

·        חשיפה לחומרים מזיקים

·        חשיפה לרעש

·        ועוד

 

רקע אקדמי ופעילות משלימה

עו"ד וינברג, חבר בלשכת עורכי הדין מאוקטובר 1976. הוא בוגר אוניברסיטת תל אביב, והתמחה במשרד חיים צדוק ( שר המשפטים לשעבר), ברזל, דעואל, שטריקס, עורכי-דין,  ובמשרד וינברג את וינברג, עורכי-דין. כמו כן עו"ד וינברג שימש בעבר כיו"ר הועדה לרפואה ולמשפט בלשכת עורכי הדין, וכיום הוא חבר בפורום הנזיקין בלשכת עורכי הדין.

 

המשרד הצליח להשיג תקדימים ששינו את עולם המשפט

למשרדנו מוניטין של יותר מ- 60 שנה בתחומו, אלפי שעות של הופעות בבתי המשפט וניהול מו"מ מול חברות ביטוח, קופות החולים והמדינה. המשרד הצליח לשנות הלכות ולקבוע תקדימים שמצוטטים בכל בתי המשפט ומלמדים אותם באוניברסיטאות. המשרד נוסד ע"י עו"ד לאה וינברג ז"ל, נשיאת איגוד המשפטניות ומבכירי עורכי הדין בארץ, עורכת הדין הראשונה שזכתה בפרס "נשים במשפט" מטעם לשכת עורכי הדין.

 

צוות המשרד, לרבות עורך דין שהוא גם רופא מקצועי ומנוסה, עומד לרשותכם. התקשרו עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ.