נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד יוני נוסבאום

עו"ד יוני נוסבאום
9
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
שדרות רגר 28 באר שבע
שדרות רגר 28 באר שבע

עו''ד יוני נוסבאום בעל ניסיון רב, סיים את שירותו הצבאי בדרגת סא''ל, הקים וייסד את משרדו יחד עם שותפתו, עו''ד מירב נוסבאום. עיקר עיסוקו הוא במשפט פלילי, מתמקד בניהול תיקים בכל הרבדים, מייצג קטינים, נוער ובוגרים הנאשמים בביצוע שלל עבירות ומשמש כסנגור בבתי הדין הצבאיים.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

המשרד ממוקם בבאר שבע, חרט על דגלו מתן שירות משפטי יעיל, יסודי ומעמיק בכל הסוגיות הפליליות ומספק את ההגנה המרבית לכל לקוחותיו. בין הנושאים בהם מעניק ייצוג וסיוע, תוכלו למצוא: הכנה לחקירות, מעצרים, אלימות חמורה, צווארון לבן, רצח ודיוני שליש. המשרד ידוע בזכות המוניטין הגבוה שצבר, האמינות והזמינות בהתאם לצורכי לקוחותיו, שחלקם כוללים גם נאשמים ללא עבר פלילי, שלראשונה מתמודדים מול רשויות החוק. מקפיד ונאבק למענכם, מבצע תכנון אסטרטגי ודואג לסיים את ההליכים בדרך האידאלית עבורכם.        

 

תחומי ההתמחות:

• שימוש בסמים – שימוש עצמי, החזקה לצריכה עצמית ולצורך מסחר, ייצוא וייבוא, אספקה. מדובר בעבירות המבוצעות על ידי אנשים מכל קבוצות הגיל ושכבות האוכלוסייה, למעורבות של עו''ד פלילי בעת ביצוע ההליכים, קיימת חשיבות עליונה.

 

• אלימות במשפחה – בקרב בני זוג ובין הורים לילדים, היבט קריטי בתהליכי הגירושין, צו הרחקה, ייעוץ, ליווי וייצוג בבתי המשפט ומול כל הרשויות והגורמים הרלוונטיים.  

 

• ייצוג קטינים – למרות הרגשות שמציפים את ההורים שילדיהם חשודים בפלילים, פנייה לעו''ד מנוסה שייעץ, יכווין וייצג אותם משלב החקירה היא קריטית ותשפיע על מה שיקרה בהמשך.  

 

 

עו''ד יוני נוסבאום יעמוד לרשותכם בכל שאלה, התקשרו למשרד לקביעת פגישת ייעוץ.