נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

רכבי, הראל ושות'

28
שנות נסיון
אנגלית, עברית, רוסית
אנגלית, עברית, רוסית
שדרות נים 2, ראשון לציון (מגדל עזריאלי ראשונים)
שדרות נים 2, ראשון לציון (מגדל עזריאלי ראשונים)

חברת עורכי דין רכבי, הראל מתמחה בייצוג חיילים בשירות חובה ובקבע,שוטרים וכלל המשרתים בגופי הביטחון השונים. לעורכי הדין של המשרד ניסיון של עשרות שנים בייצוג לקוחות החל משלב החקירה, דרך שלב המשפט ועד הטיפול במחיקת הרישום הפלילי, כמו גם בהליכים מנהליים ובהליכים הנוגעים לתנאי העסקה.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עורכי דין רכבי, הראל ושות’ מתמחה בתחומי המשפט הצבאי לסוגיהם, נכי צה”ל ודיני עבודה. המשרד מנוהל על ידי עורכי הדין שלמה רכבי ואלה הראל. כלל עורכי דין במשרד הם יוצאי הפרקליטות הצבאית, אשר צברו ניסיון רב-שנים בתחומי המשפט הצבאי, עת שימשו בתפקידים בתביעה הצבאית, בסנגוריה הצבאית ובמחלקת הייעוץ והחקיקה בפרקליטות הצבאית.

 
המשרד מספק מטריית שירותים רחבה
 בנושאים כגון זכויות החייל בצה”ל, ייצוג מיועדים לשירות ביטחון (מלש”בים) מול רשויות הגיוס, ליווי בחקירת מצ”ח (משטרה צבאית חוקרת) וייצוג בבתי הדין הצבאיים בהליכים פליליים – החל מעבירות היעדרות מן השירות שלא ברשות ועד עבירות פליליות חמורות. לעורכי הדין רכבי והראל נסיון רב שנים וידע ייחודי הנוגע לזכויותיהם של משרתי הקבע. המשרד מייצג משרתי קבע רבים בפני רשויות הצבא, ועדת הערר של משרתי הקבע ובתי המשפט.

 

כתובת אתר http://z-r-law.com/

ראיונות וידאו

עו"ד שלמה רכבי - עבירות מין בצבא

עוד שלמה רכבי - עבירות סמים בצהל

רכבי, הראל ושות'- תדמית

מדריכים משפטיים

חדשות המשרד

  • קצין בכיר מצוק איתן יחקר במצ"ח

    12.07.2015 open news close news

    סא"ל נריה ישורון, מפקד הגדוד שאבד את סרן דימה לויטס במהלך מבצע צוק איתן, יחקר במצ"ח בחשד שאשר להפגיז את המרפאה בסג'עייה.

    את סא"ל ישורון מייצג עו"ד שלמה ציפורי, אשר טוען כי הירי בוצע מתוך צורך מבצעי אמיתי ומובהק, שבמרכזו נטרול עמדה של האויב שמוקמה בתוך מרפאה שממנה בוצע ירי אפקטיבי לעבר כוחות צה"ל, שאף גרם למותו של סרן דימה לויטס.