נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

הרב יוסף יצחק גרשוביץ - גישור להצלחה

11
שנות נסיון
עברית
עברית
אלמוג 17, חיפה
אלמוג 17, חיפה

הוא מגשר ויועץ זוגי שמספק את שירותיו לכל מי שמעוניין לפתור סכסוכים בדרך של הסכמה, כבוד הדדי ושלום. לאורך השנים סייע לאנשים רבים שחוו קונפליקט במקום העבודה, בתוך המשפחה וגם בין מכרים.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

הרב יוסף יצחק גרשוביץ עוסק בגישור, באימון ובייעוץ כבר למעלה מ- 5 שנה ומנהל עסק שנקרא גישור להצלחה. ברשותו ניסיון עשיר בתחום זה, והוא מסייע לכל אדם החווה קונפליקט או משבר בינו לבין רעיו ומעוניין לפתור אותו בדרכי שלום והסכמה.

 

הרב גרשוביץ הוא אדם מעורר השראה, מפוקס, המעניק תחושה נעימה ונינוחה לכל אדם שעמו הוא מנהל אינטראקציה. ברשותו מגוון פתרונות, המאפשרות להיפתח לרעיונות חדשים מתוך חופש מחשבתי, המוביל לבחירות נכונות. הרב מלווה אתכם לאורך כל הדרך, מלווה אתכם שלב אחר שלב, בגמישות מחשבתית ויצירתיות בלתי נדלית.

גישור נועד לעזור לכל אדם אשר חווה קונפליקט, בכל תחום שהוא: בעבודה, בין חברים וחברות, בין איש לאשתו, בין שכן לשכנו, בין קונה ומוכר וכו'. הרב משמש כאדם חיצוני ואובייקטיבי. הוא יושב עם כל אחד מהמעורבים בסכסוך, ויוצר גשר לתקשורת, כדי למצוא את הפתרון הטוב ביותר, שמתחשב באינטרסים של שני הצדדים באופן אופטימלי.  

ההליך מתבצע באופן דיסקרטי, ובמידה שקיים צורך מתקיימות ישיבות נפרדות, שהדברים שנאמרים בהם נשמרים חסויים ואינם מתגלים לצד השני. 

בכל שלב אפשר לגשת ולהתחיל בהליך גישור. ניתן לפנות אל משרדו של הרב גרשוביץ ולקבוע פגישת ייעוץ.

 

ראיונות וידאו

עו"ד הרב יצחק גרשוביץ

מה עושים כאשר יש מחלוקת על הפרת חוזה?

עו"ד הרב יוסף יצחק גרשוביץ

מה עושים כשהנישואין עלו על שרטון?