נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

אגוז פלוס - המומחים לחקירות מורכבות

אגוז פלוס - המומחים לחקירות מורכבות
בר יהודה 52, נשר
בר יהודה 52, נשר
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

חברת  החקירות "אגוז פלוס" מנוהל על ידי חיים לנקרי, חוקר פרטי בעל ניסיון של מעל 17 שנה. המשרד מתמחה בחקירות מורכבות וייחודיות, ומספק שירות למגוון גופים, ביניהם גם משרדי חקירות אחרים, שהסתבכו בניהול החקירה. ייחודו של המשרד ושל מנהלו נעוץ בחשיבה יצירתית המובילה לפתרונות ייחודיים, המתבססים על ניסיון של שנים ועל היכרות מעמיקה עם עולם החקירות הפרטיות. חיים לנקרי המנכ"ל בעל שני רשיונות, הראשון לניהול משרד חקירות  והשני - רישיון חוקר פרטי ושניהם מטעם משרד המשפטים.

צוות החברה  מונה אנשי מקצוע איכותיים, מנוסים ומצוינים, בעלי התמחויות שונות. כל עובדינו בעלי תארים אקדמיים ובוגרי משרד הביטחון. בנוסף, החברה משתמשת במכשור ובציוד מתקדם ביותר בארץ לצורך ביצוע עבודה איכותית, מדויקת ומהירה עד כמה שניתן. החקירות מעמיקות ביותר ותוך מתן ערך מוסף חשוב ללקוח.

חברת  החקירות "אגוז פלוס" עובדת בשיתוף פעולה מלא עם עורכי דין, ומספקת ייעוץ באשר לטקטיקות משפטיות מומלצות. אנו מאמינים בשיתוף מלא של הלקוח ושל עורך דינו במהלך החקירה, וזאת למען השגת היעדים של הלקוח.

החברה עובדת בצמוד עם לשכות עורכי הדין חיפה וצפון, ובעלת מספר ספק מטעם משרד המשפטים, ובנוסף עם גופים פיננסיים רבים, בנקים, חברות מסחריות, חברות בינלאומיות, חברות הייטק, עיריות ומועצות. ייחוד  החקירות שלנו נעוץ ביכולת למצוא פתרונות יצירתיים במסגרת החוק, עם שיעור הצלחה שעומד על 98% תוך ליווי הלקוח באופן אישי ושוטף.

החברה מטפלת בחקירות מורכבות כגון:

  • חקירות כלכליות מורחבות עם מודיעין נרחב
  • ביצוע חקירות בינלאומיות בגבולות הארץ ומחוצה לה
  • חקירות פליליות (במסגרת החוק)
  • איתור יורשים ונעדרים
  • איתור מידע עסקי ואישי
  • תיקי משפחה

 

חברת  החקירות "אגוז פלוס" מטפלת בתיקים בהם יש צורך בעיבוד נתונים רבים בזמן קצר, קיום שיתוף פעולה עם גורמים שונים, טיפול במספר נחקרים ועוד.

ניתן לבקר באתרינו ולהתרשם   http://www.egozplus.co.il/.

מאמרים מקצועיים