נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

ד"ר אלכס ברזק

ד"ר  אלכס ברזק
אוכמניות 53 באר שבע
אוכמניות 53 באר שבע
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

ד"ר ברזק אלכס הינו מומחה לרפואה פנימית ולגריאטריה. ברשותו למעלה מ- 35 שנות ניסיון ומוניטין בתחומי עיסוקו. כיום הוא עובד כיועץ גריאטרי במחוז דרום, שירותי בריאות כללית, ומתמחה בטיפול באנשים מבוגרים עם בעיות ברמת התפקוד היומיומית, הנובעות מגיל או בעיות רפואיות שגרתיות כגון: יתר לחץ דם, אי ספיקת לב וכד'.

 כמו כן, תחומי טיפולו כוללים:

•           ייעוץ, גריאטרי בבית המטופל לשם הערכת מצב תפקודי
•           טיפול ממוקד בבעיות גריאטריות כגון; נפילות, אי שליטה, התדרדרות קוגניטיבית ודיכאון
•           ייעוץ כרופא פנימי עם דגש על טיפול בבעיות רפואיות שגרתיות אצל אנשים מבוגרים כגון: יתר לחץ דם, אי ספיקת לב וכד'
•           כתיבת חוות דעת לצורך מינוי אפוטרופוס וכתיבת חוות דעת משפטית בכל הנוגע לבעיות גריאטריות

 השכלה אקדמית וניסיון מקצועי

בשנת 1979 סיים ד"ר ברזק את לימודי רפואה, בברית המועצות. לאחר שעלה ארצה, החל התמחות ברפואה פנימית במחלקה פנימית בבית החולים סורוקה. באותו בית חולים עבר גם  התמחות בגריאטריה. מ- 2006 ועד היום הוא משמש כיועץ גריאטרי עבור שירותי בריאות כללית מחוז דרום. במקביל לעיסוקו כיועץ, הוא משמש כמדריך בתחום הגריאטריה מזה שנים רבות, באוניברסיטת בן גוריון.

 האני מאמין של ד"ר ברזק

ד"ר ברזק מאמין כי הגיל לא מהווה עבור המטופל גזר דין, וזאת כי ניתן לשפר את איכות החיים ורווחתו של המטופל על ידי הקניית כלים ומיומנויות והתייחסות לסביבה בה הוא חי. הטיפול בדרך כלל מתבצע בביתו של המטופל, על מנת שיוכל לבחון את סביבתו וסוג האווירה בה מתגורר המטופל ולהתאים טיפול המותאם לצורכיו.