נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

ד"ר ארנית קריסטל-שליט

ד"ר ארנית קריסטל-שליט
דרך מנחם בגין 144, בניין Midtown, קומה 38, תל אביב
דרך מנחם בגין 144, בניין Midtown, קומה 38, תל אביב
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

ד"ר ארנית קריסטל-שליט היא רופאה מומחית ומנתחת עיניים המטפלת בבעיות עיניים של ילדים ובפזילה של ילדים  ומבוגרים.  בנוסף, במסגרת עבודתה השוטפת היא מספקת חוות דעת רפואית מקצועית למשרדי עורכי דין ולבתי המשפט.                       


רקע אקדמי

ד"ר קריסטל-שליט הינה בוגרת הפקולטה לרפואה של ביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים. היא התמחתה ברפואת עיניים בבית החולים בילינסון - התמחות אותה סיימה בהצטיינות. דר׳ קריסטל סיימה התמחות-על ברפואת עיניים לילדים ופזילה בילדים ומבוגרים וכן במחלות עיניים על רקע גנטי בבית החולים Johns Hopkins, בארה״ב – אחד המקומות הנחשבים והמובילים בעולם בתחום רפואת העיניים


ניסיון קליני

עם סיום תקופת ההתמחות והתמחות העל, החלה ד"ר קריסטל-שליט לעבוד כרופאה בכירה במרפאת העיניים לילדים של בית החולים שניידר. לאחר מכן, עברה לבית החולים מאיר בכפר סבא, שם היא משמשת כרופאה בכירה ומנתחת במחלקת העיניים עד היום. במקביל לעבודתה בבית החולים, מטפלת ד"ר קריסטל-שליט במרפאתה הפרטית בילדים ובמבוגרים ומבצעת ניתוחי עיניים.

 

חברות באיגודים מקצועיים

ד"ר קריסטל-שליט חברה במספר איגודים מקצועיים:

  • איגוד רופאי העיניים בישראל
  • החוג האקדמי הישראלי לרפואת עיניים לילדים ופזילה
  • האקדמיה האמריקאית לרפואת עיניים American Academy of Ophthalmology
  • האיגוד האמריקאי לרפואת עיניים לילדים ופזילה  American Association for Pediatric Ophthalmology & Strabismus 


במקביל, ד"ר קריסטל-שליט מעודכנת בכל החידושים בתחומי עיסוקה, משתתפת באופן קבוע בכנסים מקצועיים בישראל ובחו"ל ונמצאת בקשרים מקצועיים עם מומחים בתחום מרחבי העולם.


התנדבות ופעילות נוספת

בנוסף לעבודתה השוטפת, ד"ר קריסטל-שליט פעילה בנושאים הקשורים לעבודת הרופאים בישראל ומעמדם. כמו כן, מעת לעת היא מקדישה זמן להתנדבות בתחום התמחותה.


מיקום המרפאה

מרפאת העיניים של ד"ר קריסטל-שליט ממוקמת בבית אמפאTLV  בתל אביב – רח' יגאל אלון 96, כניסה A, קומה 1. זהו מיקום נגיש ונוח, ממש בצמוד לנתיבי איילון ומול מגדלי  עזריאלי. במקום קיימת חניה תת-קרקעית מסודרת.

 

 

יש לפנות אל משרדי המרפאה כדי לקבל חוות דעת וייעוץ רפואי לקראת הליכים משפטיים.